Сьогодні в матчі 6-го туру першої ліги «Інгулець» вдома приймав «Черкаський Дніпро».
У порівнянні з попереднім матчем у Охтирці в стартовому складі «Інгульця» сталися дві зміни: місце у воротах замість Гришина зайняв Денис Бобров, а в лінії оборони Микиту Ткачова замінив Олександр Волчков.
«Черкаський Дніпро» перед звітним матчем попрощався з трьома виконавцями: команду залишили воротар Андрій Лєнчінков, захисниками Анатолій Бурлін та Олександр Сафонов. До речі, Олександр у свій час захищав кольори «АФ-П’ятихатська».

2016-08-26-1
Звітний матч команди розпочали активно. Після кількох стартових позиційних атак гостей гравці «Інгульця» пішли вперед не малими силами; заробили кутовий. Після подачі з кутової позначки на сьомій хвилині матчу на дальній штанзі воріт гравець черкаської команди порушив правила проти нападника господарів Нвамори Келвіна – пенальті. Сергій Алексанов з «точки» пробив у лівий кут воріт – голкіпер вгадав напрям польоту м’яча, але його не дістав. Зазначимо, що стартові хвилини матчу ознаменувалися травмою гравця гостей Юрія Бушмана та вимушеною заміною від Ігоря Столовицького – Юрія замінив Крамар.

2016-08-26-2

2016-08-26-3
На 17-ій хвилині зустрічі «Інгулець» провів стрімку контратаку – Келвін вийшов на ударну позиція, але у боротьбі із опонентом впав – пенальті не було призначено, хоча досить суперечливе рішення арбітра. Через хвилину у складі гостей відбулася ще одна заміна: екс-нападника збірної України Олександра Ковпака замінив Батальський. І вже через кілька хвилин після подачі з флангу, перебуваючи за 10 метрів до воріт, ударом головою Батальський мав хорошу можливість зрівняти рахунок, але пробив вище.

2016-08-26-4
Контратака гостей завершилася взяттям воріт – захисники господарів дали можливість пробити Антону Крамару з 15 метрів, який влучив у правий нижній кут воріт – 1:1. Наприкінці першого тайму господарі мали виходити вперед, але після флангової передачі Келвіна захисники заблокували удар гравця «Інгульця» з двох метрів.
У другому таймі матчу перший небезпечний момент створили гравці «Інгульця»: з флангової передачі пробивав у падінні Нвамора Келвін – м’яч летів у ближній нижній кут воріт – голкіпер Орест Будюк зіграв надійно.
Господарі заробили перспективний штрафний удар – Сергій Алексанов пробив в руки голкіперу суперника. Через хвилину господарі знову загрожували воротам черкаської команди – пощастило гостям: м’яч політав по центру штрафного майданчику і захисник його вибив.
На 65-ій хвилині матчу Сергій Алексанов під кутом вийшов один на один з голкіпером суперника – на жаль, пробив не влучно. Через хвилину після флангової передачі Нвамора Келвін головою пробив поруч зі штангою воріт. На 71-ій хвилині господарів врятував голкіпер Денис Бобров, який парирував удар Олексія Савченка у дальній нижній кут воріт.
На 78-ій хвилині центральний захисник гостей Олег Тарасенко порушив правила у центрі поля і отримав другу жовту картку, залишивши у меншості свою команду. Через кілька хвилин «не витримали нерви» у наставника «Черкаського Дніпра» Ігоря Столовицького – у результаті він теж «напрацював» на вилучення. Граючи в більшості, господарям не вдалося дотиснути суперника. Мав момент Ніка Сітчінава, але голкіпер парирував його удар. У іншому епізоді після удару Ніки м’яч рикошетом від захисника полетів вище воріт.
У наступному турі, 2 вересня, «Інгулець» у Харкові буде протистояти місцевому «Геліосу».

«Інгулець» — «Черкаський Дніпро» — 1:1 (1:1) (Алексанов, 8 (пен) – Крамар, 34)
27 серпня 2016 року (п’ятниця). Початок о 18:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». 1105 глядачів. Перша ліга, 6 тур.
Головний арбітр: Кривоносов М.О. (Київ)
Асистенти арбітра: Гарлач І.І. (Ужгород) та Котубей П.В. (Закарпатська область)
Четвертий арбітр: Цибулько Є.А. (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: Гамаль Р.Л. (Чернівці)
«Інгулець»: 1. Бобров Денис, 4. Волчков Олександр, 2. Доценко Семен, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим, 8. Алексанов Сергій (49. Сітчінава Ніка, 75), 21. Панасенко Сергій (29. Коляда Микола, 46), 11. Дячук Сергій, (73), 15. Келвін Нвамора (10. Шарко Антон, 70), 45. Кретов Роман, 16. Коцюмака Ігор.
Запасні: 12. Гришин Ігор, 73. Ткачов Микита, 44 Клімаков Дмитро.
«Черкаський Дніпро»: 23. Будюк Орест, 39. Балан Денис, 20. Тарасенко Олег, 8. Кошка Олег, 25. Синьогуб Олег, 6. Цибульник Олександр, 77. Савченко Олексій, 13. Мединський Ігор, 17. Бушман Юрій (80. Крамар, 6), 99. Ковпак Олександр (9. Батальський Олександр, 18), 70. Ісраілов Ахлідін (7. Семенина Ігор, 70).
Запасні: 12. Кучинський Максим, 90. Ямполь Ярослав, 50. Маїк Олег, 50. Шопін Володимир.
Вилучення: Тарасенко Олег, 78

Інші матчі туру:
«Арсенал-Київ» — «Нафтовик-Укрнафта» — 2:1 (1:0) (Есеола, 26; Кизилатеш, 64 – Піднебенной, 47)
«Полтава» — «Миколаїв» — 0:2 (0:0) (Берко, 49; Саркісян, 90+2 (пен))
«Оболонь-Бровар» — «Іллічівець» — 1:2 (0:1) (Коваленко К., 90+4 – Кісіль, 20, 83)
«Суми» — «Колос» — 1:2 (0:1) (Кравчук, 90+3 – Бондаренко, 35; Рябов, 77)
«Авангард» — «Тернопіль» — 2:0 (0:0) (Ульянов, 55; Швець, 90)
«Гірник-Спорт» — «Геліос» — 0:2 (0:0) (Лобойко, 47; Івашко, 73)
«Десна» — «Верес» — 0:0

«Матч «Скала» — «Буковина» відбудеться завтра.

*Фото Володимира Кіфенка

Більше фото  маєте змогу переглянути в .