У групі 2 чемпіонату України серед аматорів «Інгулець-3» стартував з поразки.

«Інгулець-3» приймав «Металіст 1925» (Харків), який нещодавно було створено. Команда гостей за складом виглядала більш досвідченою – кілька гравців у свій час грали в еліті українського футболу. Гравці «Інгульця-3» ж є «чистими» аматорами, які раніше не мали контрактів з професійними клубами. Матчі чемпіонатів області та України серед аматорів для гравців «Інгульця-3» є етапами підготовки до фіналу Кубка Регіонів ФФУ у складі Кіровоградської області проти львів’ян.

DSCN9843
Після стартової розвідки гості першими створили небезпечний момент: Пивоваров з 25 метрів пробив вище воріт. Сергій Давидов загрожував воротам господарів, але м’яч став легкою здобиччю голкіпера. А на 30-ій хвилині зустрічі після удару Владислава Краєва зі штрафного м’яч поцілив у перекладину воріт Ярослава Костенка. Вже через дві хвилини Краєв свого досяг: він результативно замкнув передачу Наполова.

DSCN9859
«Інгулець-3» мав чудовий шанс зрівняти рахунок у наступній своїй атаці, але після удару Андрія Глущенка м’яч пролетів поруч зі штангою воріт. У одному з епізодів голкіпер господарів виграв дуель у Сергія Наполова. А наприкінці першої половини зустрічі каркас воріт «врятував» гостей після удару Гіоргі Кобуладзе.
Початок другого тайму матчу не порадував глядачів: голкіпер «Інгульця-3» парирував удар від Сергія Наполова, але першим на добиванні був Сергій Давидов, який подвоїв рахунок. Через шість хвилин захисник господарів вибив м’яч з лінії пустих воріт при ударі Сидоренка.

DSCN9882
За вісім хвилин до завершення основного часу зустрічі господарів мали можливість один м’яч відіграти, але футбольна фортуна була на боці суперника – м’яч пролетів біля штанги воріт. Та все ж на 88-ій хвилині матчу захисник господарів Ковтуненко після подачі зі штрафного переграв голкіпера харківської команди. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Металіста 1925».

«Інгулець-3» — «Металіст 1925» — 1:2 (0:1) (Ковтуненко, 88 — Краєв, 32; Давидов, 51)
«Інгулець-3»: Костенко, Ковтуненко, Тимошевський, Грига, Марковець, Марчук, Кобуладзе, Сорокін, Сінчіков (Глоба, 68), Глущенко (Височан, 56), Сергієнко
«Металіст 1925»: Дьяков, Процевський, Сидоренко, Цвіренко, Хамільтон-Роллінгс, Пивоваров, Краєв (Безродний, 81), Синиця, Наполов (Дехтяренко, 89), Добарін (Романов, 46), Давидов (Єрмоленко, 83)
Попередження: Кобуладзе, 40; Височан, 67 — Сидоренко, 4; Синиця, 48; Пивоваров, 63

Результати інших матчів другого туру групи 2 чемпіонату України серед аматорів:

«Соллі Плюс» – «Авангард» – 4:0 (1:0) (Коробкін, 36, 70 (пен), 74 (пен), Яценко, 50)
ФК «Врадіївка» – МФК «Житомир» – 1:0 (0:0) (Сандул, 89)
«Вікторія» – «Таврія-Скіф» – 1:1 (0:1) (Собко, 83 – Скороходов, 12)
МФК «Первомайськ» – «Єдність» – 2:3

*Фото Володимира Кіфенка

Більше фото маєте змогу переглянути в .