У матчі 5-го туру першої ліги «Інгулець» у Охтирці поступився команді «Нафтовик-Укрнафта».

У порівнянні з попереднім домашнім матчем з «Миколаєвом», у якому, нагадаємо, «Інгулець» святкував першу перемогу у першій лізі, стартовий склад зазнав певних змін. Сьогодні команді не міг допомогти Владислав Ковтун, який був вилучений у матчі з миколаївцями. На лаві запасних залишився Олександр Волчков. Зміни у лінії оборони гостей, як показав звітний матч, не принесли позитивного результату. На жаль, в обороні гостей були проблеми. Господарі більше контролювали м’яч і в першому таймі створили не один небезпечний момент біля воріт Ігоря Гришина. Найбільш реальний момент був на 18-ій хвилині зустрічі: комбінацію за участі братів Пасічів замикав Войцеховський – удар у Владислава не вийшов. При цьому він отримав травму і продовжити матч вже не міг.
Гості відповіли небезпечним ударом Покотилюка – йому асистував у даному епізоді Нвамора Келвін. А на 40-ій хвилині матчу після вкидання м’яча з ауту Келвін Нвамора зумів у штрафному майданчику суперника зачепитися за м’яч і виконати передачу на Запорожця – Євген в один дотик пробив у ближній кут воріт господарів, зумівши переграти голкіпера – 0:1.
На жаль, господарі досить швидко зуміли відігратися. Через дві хвилини з передаці Циколії Геннадій Пасіч зрівняв рахунок на табло. А вже через хвилину по цьому Геннадій міг забити другий м’яч, але не поцілив у створ воріт.
На початку другого тайму зустрічі господарі зусиллями Левана Арвеладзе забили другий м’яч у ворота «Інгульця». Це взяття воріт дещо пригнітило гру гостей. На жаль, зроблені заміни не вплинули на хід поєдинку. Господарі на 70-ій хвилині збільшили перевагу в рахунку до двох м’ячів: Лозовий сповна скористався передачею Геннадія Пасіча. При рахунку 3:1 господарі себе стали більш спокійніше відчувати. Подвиг, що «Інгулець» у минулому сезоні зробив у Чернівцях, сьогодні зробити не зумів. «Нафтовик-Укрнафта» довів матч до перемоги – 3:1.
У наступному турі, 26 серпня, «Інгулець» вдома прийме «Черкаський Дніпро».

«Нафтовик-Укрнафта» — «Інгулець» — 3:1 (1:1) (Г. Пасіч, 42; Арвеладзе, 47; Лозовий, 70 – Запорожець, 40)
19 серпня 2016 року (п’ятниця). Початок о 18:00. Охтирка. Стадіон «Нафтовик». 1000 глядачів. Перша ліга, 5 тур.
Головний арбітр: Козиряцький М.С. (Запоріжжя)
Асистенти арбітра: Нижник В.О. (Вінниця) та Дорошенко В.А. (Житомир)
Четвертий арбітр: Кривушкін Д.В. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Шаленко В.В. (Харків)
«Нафтовик-Укрнафта»: 33. Юрчук Валерій, 4. Бояринцев Леонід, 28. Власюк Андрій, 44. Циколія Іраклій, 23. Зайчук Владислав, 42. Пасіч Євгеній (11. Лозовий Євгеній, 59), 41. Пасіч Геннадій, 17. Передистий Станіслав, 10. Піднебенной Вячеслав (22. Сондей Іван, 87), 9. Арвеладзе Леван, 7. Войцеховський Владислав (15. Черній Костянтин, 20).
Запасні: 92. Данкович Роман, 18. Лапін Олександр, 3. Герт Андрій, 30. Антюх Денис.
«Інгулець»: 12. Гришин Ігор, 73. Ткачов Микита, 2. Доценко Семен, 5. Запорожець Євген, 87. Покотилюк Максим, 8. Алексанов Сергій, 21. Панасенко Сергій (44 Клімаков Дмитро, 74), 11. Дячук Сергій, (49. Сітчінава Ніка, 73), 15. Келвін Нвамора (10. Шарко Антон, 56), 45. Кретов Роман, 11. Коцюмака Ігор.
Запасні: 1. Бобров Денис, 4. Волчков Олександр, 29. Фатій Роман.
Попередження: Нвамора Келвін, 48.

Інші матчі туру:
«Іллічівець» – «Полтава» — 3:1 (1:0) (Міщенко, 44; Кісіль, 51; Мішньов, 90 – Шаврін, 49)
«Черкаський Дніпро» — «Гірник-Спорт» — 2:2 (1:0) (Ісраілов, 43; Тарасенко, 90+5 – Гарбар, 78; Ченбай, 90+3)
«Буковина» — «Десна» — 0:1 (0:1) (Чепурненко, 29)
«Тернопіль» – «Колос» — 0:2 (0:1) (Козир, 5; Морозко, 78)
«Оболонь-Бровар» — «Суми» — 3:2 (1:2) (Захаревич, 4 (пен); Шевченко, 50; Продан, 53 – Приходько, 23; Кравчук, 28)

Завтра відбудуться матчі «Миколаїв» — «Арсенал-Київ», «Геліос» — «Скала» та «Верес» — «Авангард».