21 серпня у селі Володимирівка відбудеться матч першого туру групи 2 чемпіонату України серед аматорів «Інгулець-3» — «Металіст 1925».

Футбольний клуб «Металіст 1925» було засновано в місті Харків у 2016 році. Команда сформована на основі футболістів молодіжної академії харківського «Металіста». Головний тренер команди Олександр Призетко, який цього року виконував обов’язки головного тренера харківського «Металіста».

Календар змагань. Група 2

ПЕРШЕ КОЛО
1 ТУР
13.08 (субота) «Єдність» – «Вікторія» – 2:2 (0:2)

17:00. Стадіон «Єдність» (Плиски), 200 глядачів

Голи: Чаус (51), Поспєлов (90+4) – Романенко (32 — пен.), Долбін (45+2)

13.08 (субота) «Таврія-Скіф» – МФК «Житомир» – 2:0 (1:0)

17:30. Стадіон «Таврія-Скіф» (Роздол), 250 глядачів

Голи: Семененко (68 — пен.), Дудник (79)

РД ФК «Врадіївка» – «Інгулець-3″
РД «Металіст 1925″ – «Соллі Плюс»
РД «Авангард» – «Квадро»
2 ТУР
20.08 (субота) «Соллі Плюс» – «Авангард»

17:00. Стадіон «Динамо» (Харків)

21.08 (неділя) «Інгулець-3″ – «Металіст 1925″

21.08, Стадіон «ім. О. Поворознюка» (Володимирівка)

20.08 (субота) ФК «Врадіївка» – МФК «Житомир»

17:00. Стадіон ФСК «Врадіївка»

20.08 (субота) «Вікторія» – «Таврія-Скіф»

17:00. Стадіон «Вікторія» (Миколаївка)

21.08 (субота) МФК «Первомайськ» – «Єдність»

16:00. Стадіон «Центральний» (Первомайськ)

3 ТУР
27.08 (субота) «Таврія-Скіф» – МФК «Первомайськ»
27.08 (субота) «Вікторія» – ФК «Врадіївка»
27.08 (субота) «Металіст 1925″ – МФК «Житомир»
27.08 (субота) «Квадро» – «Соллі Плюс»
РД «Авангард» – «Інгулець-3″
4 ТУР
* «Інгулець-3″ – «Квадро»
03.09 (субота) МФК «Житомир» – «Авангард»
03.09 (субота) «Вікторія» – «Металіст 1925″
04.09 (неділя) МФК «Первомайськ» – ФК «Врадіївка»
03.09 (субота) «Єдність» – «Таврія-Скіф»
5 ТУР
10.09 (субота) ФК «Врадіївка» – «Єдність»
11.09 (неділя) «Металіст 1925″ – МФК «Первомайськ»
10.09 (субота) «Авангард» – «Вікторія»
10.09 (субота) «Квадро» – МФК «Житомир»
* «Соллі Плюс» – «Інгулець-3″
6 ТУР
17.09 (субота) МФК «Житомир» – «Соллі Плюс»
17.09 (субота) «Вікторія» – «Квадро»
18.09 (неділя) МФК «Первомайськ» – «Авангард»
17.09 (субота) «Єдність» – «Металіст 1925″
17.09 (субота) «Таврія-Скіф» – ФК «Врадіївка»
7 ТУР
01.10 (субота) «Металіст 1925″ – «Таврія-Скіф»
01.10 (субота) «Авангард» – «Єдність»
01.10 (субота) «Квадро» – МФК «Первомайськ»
01.10 (субота) «Соллі Плюс» – «Вікторія»
* «Інгулець-3″ – МФК «Житомир»
8 ТУР
* «Вікторія» – «Інгулець-3″
16.10 (неділя) МФК «Первомайськ» – «Соллі Плюс»
15.10 (субота) «Єдність» – «Квадро»
15.10 (субота) «Таврія-Скіф» – «Авангард»
15.10 (субота) ФК «Врадіївка» – «Металіст 1925″
9 ТУР
22.10 (субота) «Авангард» – ФК «Врадіївка»
22.10 (субота) «Квадро» – «Таврія-Скіф»
22.10 (субота) «Соллі Плюс» – «Єдність»
* «Інгулець-3″ – МФК «Первомайськ»
22.10 (субота) МФК «Житомир» – «Вікторія»
10 ТУР
30.10 (неділя) МФК «Первомайськ» – МФК «Житомир»
* «Єдність» – «Інгулець-3″
29.10 (субота) «Таврія-Скіф» – «Соллі Плюс»
29.10 (субота) ФК «Врадіївка» – «Квадро»
29.10 (субота) «Металіст 1925″ – «Авангард»
11 ТУР
05.11 (субота) «Квадро» – «Металіст 1925″
05.11 (субота) «Соллі Плюс» – ФК «Врадіївка»
* «Інгулець-3″ – «Таврія-Скіф»
05.11 (субота) МФК «Житомир» – «Єдність»
05.11 (субота) «Вікторія» – МФК «Первомайськ»
РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ
*
1 тур
ФК «Врадіївка» – «Інгулець-3″
12.11 (субота)
1 тур
«Металіст 1925″ – «Соллі Плюс»
12.11 (субота)
1 тур
«Авангард» – «Квадро»
РД
3 тур
«Авангард» – «Інгулець-3″
ДРУГЕ КОЛО
12 ТУР
«Вікторія» – «Єдність»
МФК «Житомир» – «Таврія-Скіф»
«Інгулець-3″ – ФК «Врадіївка»
«Металіст 1925″ – «Соллі Плюс»
«Квадро» – «Авангард»
13 ТУР
«Авангард» – «Соллі Плюс»
«Металіст 1925″ – «Інгулець-3″
МФК «Житомир» – ФК «Врадіївка»
«Таврія-Скіф» – «Вікторія»
«Єдність» – МФК «Первомайськ»
14 ТУР
МФК «Первомайськ» – «Таврія-Скіф»
ФК «Врадіївка» – «Вікторія»
МФК «Житомир» – «Металіст 1925″
«Інгулець-3″ – «Авангард»
«Соллі Плюс» – «Квадро»
15 ТУР
«Квадро» – «Інгулець-3″
«Авангард» – МФК «Житомир»
«Металіст 1925″ – «Вікторія»
ФК «Врадіївка» – МФК «Первомайськ»
«Таврія-Скіф» – «Єдність»
16 ТУР
«Єдність» – ФК «Врадіївка»
МФК «Первомайськ» – «Металіст 1925″
«Вікторія» – «Авангард»
МФК «Житомир» – «Квадро»
«Інгулець-3″ – «Соллі Плюс»
17 ТУР
«Соллі Плюс» – МФК «Житомир»
«Квадро» – «Вікторія»
«Авангард» – МФК «Первомайськ»
«Металіст 1925″ – «Єдність»
ФК «Врадіївка» – «Таврія-Скіф»
18 ТУР
«Таврія-Скіф» – «Металіст 1925″
«Єдність» – «Авангард»
МФК «Первомайськ» – «Квадро»
«Вікторія» – «Соллі Плюс»
МФК «Житомир» – «Інгулець-3″
19 ТУР
«Інгулець-3″ – «Вікторія»
«Соллі Плюс» – МФК «Первомайськ»
«Квадро» – «Єдність»
«Авангард» – «Таврія-Скіф»
«Металіст 1925″ – ФК «Врадіївка»
20 ТУР
ФК «Врадіївка» – «Авангард»
«Таврія-Скіф» – «Квадро»
«Єдність» – «Соллі Плюс»
МФК «Первомайськ» – «Інгулець-3″
«Вікторія» – МФК «Житомир»
21 ТУР
МФК «Житомир» – МФК «Первомайськ»
«Інгулець-3″ – «Єдність»
«Соллі Плюс» – «Таврія-Скіф»
«Квадро» – ФК «Врадіївка»
«Авангард» – «Металіст 1925″
22 ТУР
«Металіст 1925″ – «Квадро»
ФК «Врадіївка» – «Соллі Плюс»
«Таврія-Скіф» – «Інгулець-3″
«Єдність» – МФК «Житомир»
МФК «Первомайськ» – «Вікторія»

Примітка: РД – резервний день

* – дати проведення матчів за участю команди «Інгулець-3″ (Петрове) будуть визначатися після затвердження дат проведення матчів І та ІІ ліг ПФЛ, у яких беруть участь інші команди ФК «Інгулець», але не пізніше, ніж за тиждень до матчу за участю команди «Інгулець-3″ в чемпіонаті України серед аматорських команд.

Добавить комментарий