У фіналі Кубка Кіровоградської області з футболу серед аматорів «Інгулець-3» здолав «Шляховик» з Олександрії.

Cup-obl-2016-1

У порівнянні з першим колом чемпіонату області олександрійська команда підсилилася. У звітному матчі «Шляховик» зіграв «другим номером», стараючись грамотно обороняти власні ворота. Хоча у першому таймі матчу «Інгулець-3» мав шанси вийти вперед. Олександр Сергієнко у одному з епізодів не реалізував вихід один на один з голкіпером «Шляховика», програвши йому дуель. Страж воріт гостей парирував потужний удар від Кобуладзе. Після перерви мав момент відзначитися Тимошевський. Та все ж «Інгулець-3» зумів проявити характер і не став доводити справу до серії післяматчевих пенальті: на третій компенсованій хвилині основного часу зустрічі після передачі Ковтуненка Олександр Сергієнко головою пробив під перекладину воріт суперника. Цей влучний постріл приніс перемогу та трофей «Інгульцю-3». Також варто відзначити, що це взяття воріт було досить видовищним.

Cup-obl-2016-2
«Дякую своїм хлопцям за самовіддану гру та проявлений характер. Думаю це матч був хорошою репетицією у рамках підготовки до фіналу Кубка Регіонів ФФУ, який має пройти у Києві 27 серпня», — зазначив наставник команди «Інгулець-3» Євген Прошенко.
Наступний матч «Інгулець-3» проведе 17 серпня: на виїзді у матчі 11-го туру чемпіонату області зустрінеться з ФК «Долинська».

«Інгулець-3» — «Шляховик» — 1:0 (0:0) (Сергієнко, 90+3)
«Інгулець-3»: Костенко, Ковтуненко, Тимошевський, Марчук, Марковець, Сорокін, Грига, Кобуладзе, Сінчіков (Височан, 70), Глущенко, Сергієнко.

Cup-obl-2016-3

Cup-obl-2016-4

*Фото Володимира Кіфенка.

Більше фото маєте змогу переглянути в .