«Інгулець-2» у матчі третього туру другої ліги впевнено переміг «Іллічівець-2».

DSCN9111

Матч пройшов за переваги господарів. Команда «Інгулець-2» у першому таймі зуміла вразити ворота суперника одного разу: Коверник вивів Колєснікова на «побачення» з голкіпером гостей і Віталій впевнено його переграв, пробивши у нижній кут воріт. Після перерви Олександр Мішуренко оформив дубль. На 54-ій хвилині матчу захисник гостей у власному штрафному майданчику порушив правила проти Коверника – пенальті реалізував Олександр Мішуренко. А на 67-ій хвилині матчу Красов та Ходуля «розірвали» фланг і Ілля прострілив у штрафний майданчик, звідки Мішуренко головою поцілив у дев’ятку воріт. Мали моменти забити ще м’ячі Микола Коляда, Валерій Коверник, Олександр Мішуренко та Віталій Колєсніков. Відзанчимо, що у кількох моментах досить надійно грав голкіпер гостей. Матч завершився з рахунком 3:0.

DSCN9123
«Ми грали першим номером. Добре грали фланги. Коверник, Красов та Ходуля чудово прострілювали. Комфортно себе відчували нападники Олександр Мішуренко та Віталій Колєсніков, які в трьох матчах на двох вже забили сім м’ячів. Було досить спекотно, але хлопці витримали. Дякую всій команду за гідну гру на здобуту перемогу. Повністю виконали плану на гру», — зазначив наставник «Інгульця-2» Євген Прошенко.

DSCN9098
Завтра, 7 серпня, у селі Володимирівка на навчально-тренувальній базі відбудеться півфінал Кубка області «Інгулець-3» — ФК «Головківка». Початок матчу о 17.00.

«Інгулець-2» — «Іллічівець-2» — 3:0 (1:0) (Колєсніков Віталій, 30; Мішуренко Олександр, 55 (пен), 67)
6 серпня 2016 року (субота). Початок о 18:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». 500 глядачів. Друга ліга, 3 тур.
Головний арбітр: Бич І.Г. (Київ)
Асистенти арбітра: Близнюк М.І. (Харків) та Вашкевич Ю.В. (Чернігів)
Четвертий арбітр: Копієвський В.В. (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Кубяк Л.М. (Київська область)
«Інгулець-2»: 71. Завгородній Денис, 19. Ходуля Ілля, 31. Кобець Микола, 6. Рижук Степан (Клімаков Дмитро, 46), 19. Голуб Андрій, 3. Мучак Іван, 7. Коверник Валерій, 37. Красов Олексій, 29. Коляда Микола, 9. Мішуренко Олександр (23. Мішенін Дмитро, 78), 27. Колєсніков Віталій (99. Жуков Микита, 75).
Попередження: Ходуля Ілля, 11; Коверник Валерій, 45+2 – Крашневський Ігор, 85; Денисов Олег, 58; Білоконь Євгеній, 63.

DSCN9172

DSCN9196