У 1-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги «Інгулець» на виїзді зустрічався з ФК «Полтава».
Це був дебютний матч для команди «Інгулець» у першій лізі. Як і на кожний матч футболісти налаштовувалися на перемогу.
Початок матчу був за господарями, які більше контролювали м’яч. Вони створили кілька напівмоментів, але до взяття воріт гостей це не привело. А на 18-ій хвилині «Інгулець» вийшов вперед: Сергій Алексанов став автором першого голу команди у першій лізі. відібравши м’яч на чужій половині поля, Сергій Дячук прострілив на Алексанова, який відкрив рахунок на табло. На превеликий жаль, до перерви переможний рахунок втримати не вдалося. За три хвилини до завершення першої сорокап’ятихвилинки господарі відігралися — при подачі ктуового гравці полтавської команди порушили правила проти Антона Шарко та Євгена Запорожця, але арбітр не зафіксував порушення правил, а Богдан Кушніренко переправив «круглого» у сітку воріт гостей. І цьому в певній мірі допомгло  ще іте, що гості грали в меншості: за чотири хвилини до цього новачок «Інгульця» Семен Доценко отримав червону картку. Вилучення стало сукупністю двох жовтих карток. Першу жовту картку Семен отримав у епізоді при відборі м’яча, у якому не було і порушення правил; друге попередження Семен отримав в ігровому епізоді, що не тягнув на картку.
У другому таймі зустрічі ФК «Полтава», граючи у більшості, вдалося вийти вперед: Богдан Кушніренко забив свій другий мяч у цьому матчі. Сталося це після виконання стандартного положення. Граючи в меншості, команда «Інгулець»намагалася уникнути поразки. 38 хвилин пр рахунку 1:2 гості старалися ні чим не поступатися супернику, але, на жаль, зрівняти рахунок не вдалося. Гості, по при гру в меншості, володіли ініціативою на футбольному полі і більше створили небезпечних моментів: Сергій Дячук, Антон Шарко та Сергій Алексанов не реалізували свої моменти. Прикро також, що на 64-ій хвилині матчу отримав травму Артем Прошенко. В підсумку матч завершився перемогою «Полтави», яка 52 хвилини грала в більшості.
У наступному турі, 30 липня, «Інгулець» вдома прийме команду «Оболонь-Бровар».

ФК «Полтава» — «Інгулець» — 2:1 (1:1) (Богдан Кушніренко, 42, 52 – Сергій Алексанов, 18)
24 липня 2016 року (неділя). Початок о 18:00. Полтава. Стадіон «Локомотив». 800 глядачів. Перша ліга, 1 тур.
Головний арбітр: Юрій Фощій (Черкаси)
Асистенти арбітра: Михайло Білорус (Черкаси), Володимир Шланчак (Городище, Черкаська область)
Четвертий арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Спостерігач арбітражу: Геннадій Бич (Київ)
ФК «Полтава»: 21. Бонь Мирослав, 95. Кушніренко Богдан, 4. Ковтун Олексій, 2. Вовкодав Сергій, 27. Гудак Роман, 16. Леонідов Олег, 5. Лісовий Максим (44. Дмитренко Олег, 66), 17. Іванов Єгор (8. Гуськов Олександр, 58), 89. Насібулін Владислав, 11. Зеленевич Максим (7. Недоля Артем, 74), 9. Соломка Юрій.
Запасні: 30. Камінський Юрій, 70. Коновалов Микита, 13. Сокуренко Віталій, Бочкур Роман.
«Інгулець» (Петрове): 12. Гришин Ігор, 2. Даценко Семен, 4. Волчков Олександр, 18. Голуб Андрій, 16. Коцюмака Ігор, 5. Запорожець Євген, 22. Прошенко Артем (87. Покотилюк Максим, 65), 8. Алексанов Сергій, 11. Дячук Сергій, 21. Панасенко Сергій (44 Клімаков Дмитро, 40), 10. Шарко Антон (15. Келвін Нвамора Ебуку, 75).
Запасні: 1. Бобров Денис, 37. Красов Олексій, 25. Фатій Роман, 33. Ковтун Владислав.
Попередження: Гуськов, 90+1 – Доценко, 33; Прошенко, 41.
Вилучення: Семен Доценко («Інгулець»), 38.

Результати інших матчів 1-го туру першої ліги:
«Арсенал-Київ» — «Суми» — 1:1 (0:0) (Есеола, 77 – Койдан, 58)
«Буковина» — «Верес» — 0:1 (0:0) (Степанюк, 78)
«Іллічівець» — «Скала» — 2:1 (1:0) (Вакуленко, 12 (пен); Лебеденко, 76 – Білала, 70 (пен))
«Миколаїв» — «Десна» — 0:2 (0:2) (Філіпов, 5; Волков, 40)
«Нафтовик-Укрнафта» — «Авангард» — 1:1 (0:0) (Войцеховський, 69 – Ульянов, 78)
«Оболонь-Бровар» — «Гірник-Спорт» — 2:1 (1:0) (Шевчук, 40; Башлай, 85 — Галенко, 81)
«Геліос» — «Тернопіль» — 4:1 (1:0) (Соколовський, 26 (авт.); Луценко, 81, 90+1 (пен); Єлоєв, 84 — Куріло, 75)