Поєдинок «Буковина» – «Інгулець» закривав ігрову програму 19-го туру другої ліги. Автогол Носарєва та м’яч Ковтуна під завісу гри звели нанівець усі очікування вболівальників про таку омріяну домашню перемогу «Буковини».
Суттєво допоміг переломити хід поєдинку вихід на заміну в складі «Інгульця» Сергія Алексанова, який своїми активними діями додав у гру команди впевненості та рішучості.

- «Інгулець» їхав у Чернівці тільки за перемогою?
- Звичайно, ми їхали тільки за перемогою. Так, нас очікував важкий виїзд, але про якийсь інший підсумок матчу навіть мови не могло йти. Так склалось, що команди розписали бойову нічию. Враховуючи те, як відбувалися події на полі, такий результат для нас також прийнятний.

- Як пропущений гол вплинув на гру вашої команди?
- Перший пропущений гол підштовхнув команду до більш активних дій на полі, проте другий м’яч нас шокував. Але ми не зупинилися і проявили бійцівський характер, забивши двічі в кінці матчу. Могли навіть і третій гол забивати, хоча могли і пропустити ще один, звичайно. Вважаю, що гра з «Буковиною» була нічийною, що і продемонстрував підсумковий результат на табло.

- Як вважаєш, за рахунок чого команді вдалося швидко переломити хід поєдинку і зрівняти рахунок у, здавалось, програному матчі?
- За рахунок командного духу і наших активних дій на полі. Вважаю, що хлопці, котрі вийшли на заміну, чудово вписалися у гру. Ми задоволені таким результатом.