Головний тренер «Інгульця» Едуард Хавров у спілкуванні з клубною прес-службою прокоментував матч команди у Чернівцях з місцевою «Буковиною».

Подякував своїм хлопцям за проявлений характер, за те що вони не опустили руки. Ми могли і вирвати перемогу. А до Чернівців ми їхали за перемогою. По приїзду додому проаналізуємо пропущені необов’язкові м’ячі, які не витікали з перебігу гри. У першому таймі гра була переважно в центрі поля; команда старалися не віддавати м’яч один одному, контролюючи його. Другий тайм зустрічі можна розбити на кілька частин. Були 5 хвилин, коли ми пропустили два м’ячі. Потім 10 хвилин після пропущених м’ячів, коли перебували у розгубленому стані. Після 70-ої хвилини взяли м’яч під свій контроль. Суперник нам дозволив це. З чим це пов’язано? Може в них були проблеми фізичного плану, а може психологічного. Ми відчули, що якщо заб’ємо один м’яч до закінчення основного часу зустрічі, то можемо і зрівняти рахунок. Забили один м’яч, забили другий. А могли забити і третій… Молодці хлопці, що грали до кінця матчу. Перехід з штучного газону на природній нам дався складно. Але по при це зуміли відігратися. І хотіли виграти. Після матчу телефонував президент клубу Олександр Григорович Поворознюк і передав хлопцям слова подяки за гру.

З чим була пов’язана заміна Джаби Фхакадзе? Він не отримав травму?
З Джабою Фхакадзе все добре. Це була планова заміна. Ми йому дали пограти 70 хвилин. Джаба Фхакадзе після цього матчу відправляється у розташування збірної України (U-18) і завтра відлітає до Чорногорії на навчально-тренувальний збір. Там збірна України (U-18) планує провести два товариські матчі.