Завтра, 13 квітня, відбудуться перші матчі 1/4 фіналу Кубка регіонів ФФУ.
Збірна Кіровоградської області, яка сформована на базі команди «Інгулець-2», на виїзді зустрінеться із Запорізькою областю. Початок матчу о 14.00.
Арбітри матчу. Головним арбітром призначено Євгена Мамчура (Миколаїв), асистентами арбітра Романа Прощенка та Дениса Романова (обидва з Дніпропетровська). Четвертий арбітр Марія Шпак (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу Олександр Гудим (Херсон).

До речі збірна Запорізької області на даних змаганнях в 1/8 фіналу пройшла Миколаївську область. Перший матч завершився з рахунком 5:0 (Грига, 28; Полозський, 50; Трусько, 53, 55; Орел, 67). У матчі-відповіді запоріжців поступилися – 1:3 (Дібрівний, 14 – Борисов, 45 (пен); Славінський, 59, 71)

Нагадаємо, що за регламентом участь у цьому турнірі може брати клубна команда або збірна області, сформована з гравців, що виступають у місцевому чемпіонаті, вік гравців – від 19 до 40 років. Обов’язкова умова – відсутність у минулому будь-яких контактів з професійними клубами. Приміром в чемпіонаті України серед любителів, як і в обласних змаганнях, виступає велика кількість так званих «нео-аматорів», або гравців з колишнім професійним стажем. Відповідно в цьому відбірковому турнірі всі команди-учасниці повинні бути укомплектовані виключно гравцями-любителями – тобто такими, які можуть грати й на Кубку регіонів УЄФА. Представники визначаються по рекомендації регіональних федерацій футболу, причому в ту команду, котру визначать на участь у відборі, можна заявляти любого гравця, який виступає в аматорських змаганнях цієї області. Крім того, переможець національного відбору зможе доукомплектовувати свій вклад будь-яким гравцем, який грав у відбірковому турнірі в складі команд-суперниць.

Відзначимо, що переможець Кубка Регіонів ФФУ буде представлятиме Україну на Кубку Регіонів УЄФА.
Представнику України належить зіграти з Францією, Мальтою та переможцем кваліфікації.
Представники 38 національних асоціацій УЄФА дізналися свою долю за підсумками жеребкування попереднього та проміжного раундів Кубка регіонів УЄФА-2016/17.
Проводити жеребкування голові Комітету УЄФА з дитячо-юнацького та масового футболу Шандору Чаньї допомагав Мустафа Езер, тренер команди з Анкари, яка грала у фінальному турнірі цього року в Ірландії та удостоїлася призу «фейр-плей».
Склад учасників Кубка регіонів стане відомий після закінчення відбіркових турнірів всередині країн. Сан-Марино та Мальту представлятимуть не команди регіонів, а аматорські національні збірні.
Жеребкування попереднього раунду:
Група A (21-26 травня): Шотландія, Литва*, Естонія, Швеція
Група B (3-8 червня): Казахстан, Греція, Сан-Марино*, Уельс
* Господарі міні-турнірів
Жеребкування проміжного раунду:
Група 1 (5-9 жовтня): Франція, Україна, Мальта*, переможець групи A
Група 2 (27 жовтня — 1 листопада): Іспанія, Болгарія*, Боснія і Герцеговина, переможець групи B
Група 3 (20-24 вересня): Росія, Сербія, Румунія*, Англія
Група 4 (24-28 вересня): Португалія, Польща*, Латвія, Білорусь
Група 5 (дати/господарі пізніше): Туреччина, Північна Ірландія, Молдова, Швейцарія
Група 6 (дати/господарі пізніше): Чехія, Німеччина, Ізраїль, Словаччина
Група 7 (28 вересня — 2 жовтня): Італія*, Ірландія (чемпіон), Словенія, КЮР Македонія
Група 8 (дати боп): Угорщина*, Хорватія, Азербайджан, Фінляндія
Фінальний турнір:
Переможці восьми груп проміжного раунду отримають путівки у фінальний турнір. Згідно з планами, він буде проведений в другій половині червня 2017 року. Матчі фінальної стадії прийме один з її учасників.