Головний тренер «Інгульця» Едуард Хавров прокоментував матч з «Кременем».

Гра виявилася досить напруженою. Зустрічалися майже рівні команди за класом. Ми нещодавно грали разом в турнірі. В цьому матчі був схожий сценарій як і тоді. Ми мали незначну перевагу, створили більше моментів, але не їх реалізували. Як наслідок була нервова кінцівка зустрічі. У першому таймі моментів біля наших воріт майже не було. М добре почали другу половину зустрічі, подвоїли рахунок. Мали забити ще один м’яч, але пропустили необов’язковий гол. Сподобався мені настрій самовіддача хлопців. Забили хороші м’ячі після змістовних комбінацій. А от неприємним є пропущений м’яч після стандартного положення, як і в Нікополі. Готуємося принципових та важливих матчів з «Буковиною» та «Колосом».

З чим пов’язані зміни в лінії захисту команди в порівнянні з матчем у Нікополі?
В Нікополі не зміг зіграти Леван Махарадзе. Він отримав незначне пошкодження. І тоді на поле вийшов Степан Рижук, по грі якого в мене претензій не було. Але Леван перебуває в кращій формі. В цьому матчі Микола Кобець замінив Андрій Голуба. Вирішили провести ротацію, яку потребує команда. Даємо всім пограти. Микола Кобець у другому таймі отримав пошкодження і попросив заміни. Друга частина Чемпіонату не тривала, але даємо шанс зіграти всім. Хто підходить з футболістів у кращій функціональній готовності, той і виходить на футбольне поле.