Сьогодні в Кривому Розі «Інгулець» зустрічався з місцевим «Гірником».
Команда «Інгулець» гідно протистояла «Гірнику». В обох таймах наша команда мала кілька напівмоментів, але їх не реалізувала. Суперник свій єдиний м’яч забив, реалізувавши пенальті. Цей матч дав нам чимало інформацію про стан готовності футболістів. Хоча не легко було грати на тяжкому полі. Та все ж гравці «Інгульця» витримали цей екзамен, продемонструвавши достатній рівень фізичних кондицій.
«Гірник» святкував мінімальну перемогу. А далі вже криворіжців чекає за тиждень третій поспіль спаринг з представником Кіровоградщини: 10 березня поступилися «Зірці» (0:2), сьогодні зустрічалися з «Інгульцем», а 15 березня в Олександрії зіграють з «Олександрією».
Для команди «Інгулець» сьогодні був перший матч в рамках навчально-тренувального збору, який розпочався 12 березня. 17 березня у селі Володимирівка буде проведено ще один товариський матч. Суперником буде «Кривбас». Це останній спаринг в рамках підготовки до другої частини другої ліги сезону 2015/2016 років. 19 березня наша команда завершить збір. А з 21 березня стартує тижневий цикл підготовки до матчу другої ліги з «Барсою».

«Гірник» (Кривий Ріг) — «Інгулець» — 1:0 (0:0) (Роман Дацюк, 70 (пен))
«Гірник»: Гурін (Черниш, 31; Ганєв, 61) — новачок (Гвоздевич, 65), Баєнко, Терехов, Солдат (Бука, 65), Дорош (новачок, 65), новачок (Крамар, 65), Григорик (Яровий, 55), Рябов (Сніжко, 65), Боровський (Павлік, 65), Сітало (Дацюк, 65).
«Інгулець»: Бобров, Голуб, Рижук, Мучак (Кобець, 82), Ковтун, Прошенко (новачок, 70), Клімаков (Запорожець, 55), Дячук, Алексанов, Коляда (Фатій, 62), Шарко (Колєсніков, 80).

gorn-ingul-2016-03-12-2

gorn-ingul-2016-03-12-1