Сьогодні «Інгулець» провів товариський матч. Суперником була «Олександрія» (U-19).

Вже з початку зустрічі господарі захопили ініціативу на футбольному полю, втіливши її у швидкий забитий м’яч. Далі господарі зуміли розвинути успіх. завершивши перший тайм з рахунком 4:0. Після перерви у ворота олександрійців влетіло ще три м’ячі. Цим матчем завершився навчально-тренувальний збір команди.
10 березня «Інгулець» розпочне останній збір в рамках підготовки до другої частини чемпіонату сезону 2015/2016 років. Планується 12 березня проведення товариського матчу в кривому Розі з місцевим «Гірником». 15 чи 16 березня «Інгулець» має провести ще один контрольний матч. Спаринг-партнер визначиться пізніше.

«Інгулець» — «Олександрія» (U-19) — 7:0 (4:0) (Клімаков, 1, 17; Ковтун, 20; Фхакадзе, 36 (пен); Коляда, 54; Алексанов, 75; Кретов, 86)
«Інгулець»: Плетеницький (новачок, 46), Кобець, Рижук, Ковтун, Голуб, Фхакадзе (Кретов, 70), Клімаков (новачок, 46), Алексанов (Отрок, 80), Прошенко (Запорожець, 46), Фатій (Коляда, 46), Шарко (Колєсніков, 46)