Сьогодні відбувся матч останнього туру розіграшу Кубка президента ФК «Інгулець» О. Г. Поворознюка «Інгулець» — «Інгулець-2».

Матч видався досить напруженим. Більш досвідченій команді вдалося в першому таймі зустрічі відкрити рахунок: Джаба Фхакадзе з передачі Миколи Коляди влучно пробив в дальній нижній кут воріт Панібратця. До перерви гравці «Інгульця» мали ще кілька можливостей для взяття воріт, але ні Артем Прошенко, ні Антон Шарко свої моменти не реалізували. Після перерви «Інгулець-2» активізувався в грі попереду. І за це був ви нагороджений на 81-ій хвилині матчу, коли Сергієнко замкнув подачу Кобуладзе. В підсумку зустріч завершилася внічию 1:1. «Інгулець», набравши 11 очок, завоював Кубок президента ФК «Інгулець» О. Г. Поворознюка.
Завтра, 6 березня, відбудуться два матчі останнього туру даного турніру: «Кремінь» зустрінеться з «Головківкою», а «Кривбас» — зі «Шляховиком».

«Інгулець» — «Інгулець-2» — 1:1 (1:0) (Фхакадзе, 25 — Сергієнко, 81)
«Інгулець»: Плетеницький (Бобров, 46), Кобець, Рижук, Ковтун, Мучак, Дячук, Фхакадзе, Клімаков (Алексанов, 46), Прошенко (Запорожець, 65), Коляда (Голуб, 77), Шарко (Мішуренко, 82)
«Інгулець-2»: Панібратець, Колядко (Кретов, 46), Височан, Кологан, Кучеренко, Воробей (Марчук, 46), Кобуладзе, Тимошевський (Залізняк, 62), Тукладзе (Чернишенко, 55), Ніко, Сергієнко.