В рамках Кубка Придніпров’я-2016 «Інгулець-2» зустрічався з командою другої ліги – «Енергією» (Нова Каховка).

По при професійний статус суперника футболісти «Інгульця-2» не знітилися і з початку зустрічі захопили ініціативу на футбольному полі. Якщо в першому таймі матчу їм не вдалося відзначитися (ряд моментів мав Сергієнко, не використали свої можливості для взяття воріт Кобуладзе, Сінчіков), то після перерви свою перевагу втілили у забиті м’ячі. Відкрив рахунок Іван Кучеренко, який результативно виконав штрафний удар. Через 11 хвилин після прострілу Олександра Ніколайчука з правого флангу захисник «Енергії» зрізав м’яч у сітку власних воріт. А наприкінці зустрічі Олександр Ніколайчук встановив остаточний рахунок матчу 3:0. Самовіддана гра та відмінне налаштування господарів на гру дозволили здобути впевнену перемогу над «Енергією».
16 лютого в Кривому Розі «Інгулець-2» проведе останній матч на груповому етапі даних змагань. Суперником буде «Гірник».

«Інгулець-2» — «Енергія» — 3:0 (0:0) (Кучеренко, 60; автогол, 81; Ніколайчук, 90)
«Інгулець-2»: новачок (новачок, 46), новачок, Кучеренко, новачок, Ковтуненко, Сінчіков (Тимошевський, 46), Кретов, Кобуладзе (Залізняк. 80), Сорокін А. (новачок, 70), Ніколайчук, Сергієнко (Марчук, 70)

2016-02-14-2

2016-02-14-3

2016-02-14-4

В іншому матчі звітного туру групи «С» «Гірник» з рахунком 4:0 переграв «Олександрію» (U-21).