«Інгулець-2» в матчі групи «С» Кубка Придніпров’я мінімально переграв «Олександрію» (U-21).

Долю матчу вирішив один єдиний м’яч: у середині другого тайму зустрічі Іван Кучеренко зі штрафного поцілив у дев’ятку воріт гостей. Зазначимо, що господарі мали ще кілька моментів для взяття воріт. Ще в першому таймі Роман Кретов поцілив у перекладину воріт олександрійців. Не реалізували свої моменти і Тимошевський та Мішуренко.
«Була зовсім інша гра у порівняні з вчорашнім поєдинком. Проаналізували помилки, зробили роботу над ними. Був присутній бойовий дух у футболістів», — відзначив наставник команди Євген Олександрович Прошенко.
Наступний матч «Інгулець-2» проведе 14 лютого. Суперником буде команда другої ліги ново каховська «Енергія».

«Інгулець-2» — «Олександрія» (U-21) – 1:0 (0:0) (Кучеренко, 70)
«Інгулець-2»: новачок, Ковтуненко, новачок, Кобець (Кучеренко, 46), новачок, Ніколайчук, Кобуладзе, новачок (Сорокін А., 55), Катрюк (Тимошевський, 30), Кретов (Височан, 80), Мішуренко (Сергієнко, 60)

2016-02-12-1

2016-02-12-2

2016-02-12-3

В іншому матчі звітного туру групи «С» «Гірник» з рахунком 2:0 переграв ФК «Врадіївка».