Склад «Інгульця» поповнили півзахисник Сергій Алексанов та нападник Антон Шарко.

Сергій Алексанов народився 12 лютого 1990 року. У ДЮФЛУ виступав в складі дніпропетровських команд «Дніпро-75», «Інтер», «Дніпро» та «УФК». В чемпіонаті України дебютував в складі 3 квітня 2008 року в складі «Арсеналу» (Біла Церква). за білоцерківців Сергій виступав до початку 2013 року – провів 137 матчів, забив чотири м’ячі. Сергій з «Арсеналом» став срібним призером другої ліги. Наступні півтора роки провів у донецькому «Олімпіку» — 39 матчів, 3 м’ячі і в 2014 році став переможцем першої ліги. Влітку 2014 року перейшов до комсомольського «Гірника-Спорту», де зіграв лише 5 матчів. Потім був «Кремінь» (12 матчів), з яким Алексанов став бронзовим призером другої ліги. Літо-осінь 2015 року провів за краматорський «Авангард» в першій лізі, зігравши 17 матчів, один м’яч.

Антон Шарко народився 17 лютого 1987 року. У ДЮФЛУ зіграв 72 матчі за дніпропетровські команди «АТБ Олімп», «ІСТА», «ДЮСШ-2». В чемпіонаті України захищав кольори команд «Інтер» (Боярка) (9 матчів), «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) (43 матчі – 12 м’ячів), «Титан» (Армянськ) (23 – 1), «Шахтар» (Свердловськ) (51 – 15), «Авангард» (Краматорськ) (26 – 1). В останні півтора роки Антон виступав за аматорські колективи «ВПК-Агро» та «Колос» (Зачепилівка).