Новим головним тренером команди другої ліги «Інгулець» став Едуард Анатолійович Хавров.

Едуард Хавров народився 14 жовтня 1969 року. З 2008 по 2015 рік Едуард Анатолійович очолював дубль маріупольського «Іллічівця», який виступав у чемпіонаті України (U-21). У сезоні 2013/2014 років команда під керівництвом Едуарда Хаврова стала чемпіоном молодіжного чемпіонату України.

Відзначимо, що при визначенні нового наставника команди було переглянуто 15 претендентів. Серед них вирізнявся Едуард Хавров, який має чималий потенціал та задовольняє амбітні плани президента ФК «Інгулець» Олександра Поворознюка.
До речі, внесено зміни в плани підготовки команди до другої частини чемпіонату. У найближчий час буде оголошено день збору команди; футболісти зберуться пізніше 1 грудня і їм буде представлено нового головного тренера.