В шостому турі другої ліги «Інгулець» вдома з рахунком 2:0 переграв «Буковину».
Доволі серйозний суперник завітав в гості до «Інгульця». У попередніх кількох сезонах чернівецька команда виступала в першій лізі. І після пониження в класі «Буковина» налаштовується довго не затримуватися у другій лізі. То ж до Петрове приїхала за очками. Господарі після втрати очок в Кременчуці мали реабілітуватися. І як обіцяв президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк у матчі проти «Буковини» глядачі мали побачити зовсім інший футбол у виконанні його команди. І так сталося. Вже на четвертій хвилині матчу господарям вдалося відкрити рахунок: після передачі Павла Таранухи з флангу ударом головою Олександр Мішуренко забив швидкий м’яч. Гості спробували відразу гідно відповісти і в наступній атаці Дмитренко з 16 метрів небезпечно пробив, але у ворота не влучив. На восьмій хвилині знову Павло Тарануха виконав відмінну передачі зі свого флангу: цього разу на вістрі атаки був Отрок, але м’яч після удару Івана пролетів вище воріт. А на 17-ій хвилині зустрічі досить грубо зіграли проти Запорожця в центрі поля: порушнику правил арбітр пред’явив попередження, а Євгену надавали медичну допомогу. На щастя, він зумів продовжити гру. Небезпечна подача зі штрафного і ледь Ігор Пащенко не дістався до м’яча поблизу воріт суперника.

Ing-Buk-1
На 36-ій хвилині матчу гості мали шанс відігратися, але після подачі з флангу гравець «Буковини» Антон Батрак у штрафному майданчику не влучив по м’ячу. А через пару хвилин Віталій Колєсніков міг вийти один на один з голкіпером гостей, але його «дістав» захисник Рафальський, який у підкаті вибив м’яч. Наприкінці тайму хорошу комбінацію провели господарі: Тарануха пройшов по флангу і виконав подачу – Колєсніков пропустив м’яч на Отрока, який в один дотик відпасував на Колєснікова і Віталій пробив – голкіпер «Буковини» «врятував» свою команду. Перша половина зустрічі завершилася за мінімальної переваги «Інгульця».

Ing-Buk-2
У другому таймі матчу гості старалися більше тримати м’яч та загрожувати воротам «Інгульця». І інколи їм це вдавалося. Так, на 67-ій хвилині зустрічі після подачі з кутової позначки ніхто з гостей не дотягнувся до м’яча. А наступної хвилини втрата м’яча в центрі поля для господарів завершилася жовтою карткою Кобця, який зупинив контр випад суперника. Захисник гостей Ярослав Рафальський з 30 метрів наважився на удар: м’яч пролетів вище воріт. А на 75-ій хвилині матчу новобранець господарів Денис Катрюк міг відзначитися забитим м’ячем, але після передачі Отрока вийшов один на один з голкіпером і намагався його перекинути, але не вдало – Олександр Мусієнко не впав і, «залишившись на ногах» спіймав м’яч.

Ing-Buk-3
Віталій Колєсніков міг ударом головою в ближній кут воріт подвоїти рахунок, але не влучив. Але що не вдалося Віталію, через хвилину зробив Микола Кобець: центральний захисник «Інгульця» підключився до атаки і, отримавши м’яч у штрафному майданчику суперника, без опіки пробив потужно під ближню штангу воріт, встановивши остаточний рахунок зустрічі 2:0. До завершення матчу Віталій Колєсніков міг збільшити рахунок, але захисник суперника у підкаті виручив своїх партнерів. То ж «Інгулець» у підсумку святкував перемогу над «Буковиною».

Ing-Buk-4
Після шостого туру другої ліги лідерство утримують «Колос» (Ковалівка) та «Інгулець». І ось в наступному турі, 5 вересня, ці команди зустрінуться між собою у Ковалівці.

«Інгулець» — «Буковина» 2:0 (1:0) (Мішуренко, 4; Кобець, 80)
«Інгулець»: Бобров, Пащенко, Ходуля, Голуб, Кобець, Тарануха (Катрюк, 55), Отрок (Хорольський, 83), Коляда, Запорожець (Прошенко, 56), Мішуренко, Колєсніков
«Буковина»: Мусієнко, Музиченко, Рафальський, Сивка (Луцюк, 84), Темерівський, Майданевич, Дмитренко, Білала, Батрак (Красов, 75), Зінченко, Маковійчук (Рябий, 90)

*Фото Володимира Кіфенка