В матчі 5-го туру другої ліги «Інгулець» на виїзді зустрічався із «Кременем».
Стартовий склад гостей у порівнянні з попереднім матчем в чемпіонаті України зазнав однієї зміни: відновився після травми Віталій Колєсніков. З початку матчу на полі точилася рівна боротьба. На 13-ій хвилині матчу Микола Коляда «заробив» перспективний штрафний удар – Ілля Ходуля поцілив у стінку футболістів суперника. А через пару хвилин господарі мали стовідсотковий момент відкрити рахунок: після подачі на дальню штангу воріт Курелєх головою скинув м’яч на лінію воротарської, звідки Ігор Тимченко у боротьбі із захисником пробив по воротах – Денис Бобров відмінно зіграв, «врятувавши» свою команду. Далі господарі більше контролювали м’яч, а наступний небезпечний момент стався на 33-ій хвилині біля воріт Дениса Боброва: голкіпер «Інгульця» помилився на виході і гравець «Кремня» за меж штрафного майданчику намагався його перекинути, але пробив в руки голкіперу. Через хвилину господарі «заробили» штрафний удар: на щастя гравець «Кремня» пробив вище воріт. А за три хвилини до завершення основного часу першої половини зустрічі Микола Коляда пройшов по флангу і виконав передачу у центр штрафного майданчику, де голкіпер помилився на виході: Євген Запорожець мав шанс переправити «круглого» у пусті ворота, але в останню мить кінчиками пальців голкіпер Віталій Онопко дотягнувся до м’яча, тим самим виправивши свою помилку. Найреальнішу можливість забити м’яч до перерви гості втратили.
У другому таймі матчу було менше небезпечних моментів. У напруженій боротьбі пройшли за рівної гри. Тренерський штаб гостей спробував дещо «освіживши» атакувальну ланку.
Наприкінці матчу після подачі зі штрафного Черній виграв боротьбу на «другому поверсі» — Денис Бобров надійно зіграв, зафіксувавши м’яч у своїх руках. Що ж жодній з команд сьогодні відзначитися не вдалося. Атакувальні ланки команд слабше зіграти від захистів суперників. Як наслідок перші втрачені очки команди «Інгулець» в дебютному сезоні в другій лізі.
Наступний свій матч «Інгулець» проведе 30 серпня вдома: прийме чернівецьку «Буковину». Початок о 17.00. Запрошуємо підтримати нашу команду!

«Кремінь» — «Інгулець» 0:0
«Кремінь»: Онопко, Логінов, Шершень, Курелєх (Остапенко, 76), Ховбоша (Ентін, 46), Апришко, Бажан (Черній, 66), Тєртишний, Ченбай, Тимченко, Стрельцов
«Інгулець»: Бобров, Ходуля, Пащенко, Кобець, Голуб, Коляда, Запорожець (Хорольський, 85), Отрок, Сокол (Тарануха, 71), Мішуренко (Перін, 74), Колєсніков
Попередження: Кобець, 45; Запорожець, 83; Коляда, 86.

Результати інших матчів 5-го туру другої ліги:
«Скала» — «Енергія» — 1:0 (1:0) (Рябушко, 25)
«Верес» — «Арсенал-київщина» — 2:1 (Деревльов, 43, 71 – Федосов, 83)
«Колос» — «Бурса» — 7:0 (5:0) (Боровець, 20, 84; Бондаренко, 35, 43; Вишняк, 41; Фельде, 45 (авт.); Кривошеєнко, 79)
«Нікополь-НПГУ» — «Буковина» — 0:6 (0:3) (Батрак, 5; Маковійчук, 22; Білала, 33; Зінченко, 67; Темерівський, 74; Красов, 90)
«Реал Фарма» — «Арсенал-Київ» — 0:3 (0:2) (Тименко, 14; Домбровський, 32; Черненко, 79)
Матч «Кристал» — «Мир» відбудеться завтра, 27 серпня.