Автор переможного голу у ворота «Жемчужини» Ніка Січінава поділився враженнями від матчу

Матч 19-го туру з «Жемчужиною» складався для нашої команди не найкращим чином. Забивши на перших хвилинах, ми пропустили і аж до завершення матчу ніяк не могли знайти ключики до воріт суперника. Спрацювали вдалі заміни: Елла Кен виграв боротьбу у штрафній, віддав на Січінаву і той пробив у верхній кут. 2:1 і довести гру до логічного завершення уже не складало труднощів.

 

«Перш за все хочу поздоровити команду з перемогою, — сказав Ніка Січінава прес-службі ФК «Інгулець». – Це була наша остання гра у сезоні, тому ми були максимально налаштовані на перемогу. Так, напередодні провели непростий поєдинок, тому розуміли, що буде непросто. Тим більше «Жемчужина» дуже добро грає у домашніх стінах, знає своє поле і цим користується.

 

Ми почали активно, хотіли забити швидкий гол. Це нам вдалося зробити після стандарту. Потім могли відзначитися ще раз, але виручив їх воротар, продемонструвавши чудеса реакції. Так, довелося дещо підсісти у середині грі, господарі атакували, використовували фланги, а також своїх швидких футболістів. Ми трішки втомилися, адже поле було важким і в’язким. Тим більше «Жемчужина» гарно в’язала наших гравців, великими силами перекривала вільні зони, куди потрапляв м’яч».

 

Наставник «Інгульця» Сергій Лавриненко не приховує, що бачить Січінаву як джокера, який має підсилювати гру команду, виходячи на заміну. Цього разу так воно і сталося. «Я розумів, що маю допомогти команду, замінюючи Акименка. Нам було важливо виграти, щоб у гарному настрої піти у відпустку. Задоволений, що все вийшло. На роздуми була доля секунди, Елла віддав мені передачу я підняв голу і відправив м’яч над воротарем. Все вийшло як на тренуванні», — не приховує задоволення грузинський легіонер.

 

«Для мене важливі всі голи, а якщо це допомагає команді, то я задоволений вдвічі більше. Цього разу гол став особливим, адже допоміг здобути перемогу. Відпустка? Я близько трьох років не був удома в Грузії, тому цього року обов’язково цю прогалину ліквідую. Мене вже всі запитують, коли ж це станеться. У мене квиток на 10 грудня. Чекайте додому!»

 

Прес-служба ФК «Інгулець»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *