Лавриненко та Гайдаржи поділилися враженнями від гри 19-го туру «Жемчужина» — «Інгулець» — 1:2

Головний тренер ФК «Інгулець» Сергій Лавриненко після переможного матчу з «Жемчужиною» розповів про тактичну перебудову під час гри, яка принесла результат.

— У першу чергу хочу поздоровити всіх гравців, тренерський штаб, президента і інших людей, які працюють в клубі, з завершенням частини сезону на мажорній ноті. Сьогодні ми виконали завдання, які перед собою ставили. Ми завершили цю частину сезону на третьому місці.

Дуже задоволені важкою перемогою. Ще кілька днів тому грали на штучному покритті у Черкасах. Не мали повноцінного мікроциклу для відновлення, а той поєдинок забрав дуже багато сил.

Тому сьогодні хлопцям було дуже складно, але вони зуміли себе перебороти, за рахунку 0:1 суперник пішов великими силами вперед. За великим рахунок гра більше проходила в центрі. Не було дуже багато моментів. У першому таймі біля наших воріт був один момент, у другому — жодного. Той момент суперник і реалізував. Трішки нервова вийшла гра, хлопці помилялися, було багато помилок. Але добре те, що добре закінчується.-

— Як налаштовувалися на суперника?

— Ми детально вивчаємо кожного. Дивилися останні ігри Жемчужини, розуміли, що команда більше очок вдома набрала, перед власними уболівальниками грає досить агресивно. Тому розуміли, що гра буде дуже важкою.

Щодо нас, то ми припустилися помилки і пропустили гол. У нас виникла певна нервовість, «Жемчужина» відчула психологічну перевагу. Але ми зуміли зібратися і вирвати перемогу.

— За рахунок чого зуміли вирвати перемогу?

— Перебудували саму схему гри. Прибрали центрального захисника, додаткового гравця виставили у центральну зону, додали агресивності в атаці. Спрацювали заміни: Січінава забив, а гольову віддав ще один гравець з лави запасних Елла. Для нас був головним результат. Буде перерва і час для аналізу.

— Для вас важливо вже цього сезону підвищитися в класі?

— Для нас такої задачі будь-якою ціною вийти до УПЛ немає. Якщо буде можливість зачепитися за новий рівень, то не відмовимося. Президент клубу до кожного моменту підходить ґрунтовно – на першому місці інфраструктура. Не наш шлях будь-якою ціною вийти до УПЛ. Президент будує базу, стадіон, готель, а ми своєю грою робитимемо все, щоб завоювати це право за спортивним принципом.

Леонід Гайдаржи, спортивний директор, в.о. головного тренера ФК «Жемчужина» розповів про підготовку до матчу з нашою командою.

— Дякую вболівальникам, які протягом першого кола підтримували нас. Не відверталися від нас і були з нами поруч у будь-які моменти. Сьогодні ми завершили першу частину, нас чекає одна гра на виїзді з Полтавою. Щодо підсумків, то у нас є дисбаланс у багатьох ланках нашої команди. Думаю, протягом зимової перерви з президентом обговоримо подальшу стратегію.

Щодо сьогоднішнього матчу, то помітно, що треба підсилюватися якісно та кількісно. Хочеться, щоб гравці лягали спати з думкою, що їм у потилицю дихає конкурент на їх позицію. Якщо порівнювати дві гри – з Волинню та Інгульцем, це зовсім два різних суперники. Сьогоднішній суперник був організований добре у всіх лініях, тактично підкований. У Інгульця було чотири моменти, два з яких вони реалізували. Другий гол було забито з дуже гострого кута, воротар міг би виручити. Треба дивитися повтор, звідки починалася та атака.

У цілому, повна перевага у суперника була перших 18 хвилин. Потім наші хлопці зуміли вирівняти гру і створювати напругу біля воріт гостей. Нам такі матчі дають непросто, ми жовтих отримали кілька. А Дмитро Клімаков отримав за попередніми висновками лікаря перелом щелепи. Нам буде дуже важко в Полтаві.

«Можливо у нас була якась боязнь. Суперник знаходиться у групі лідерів. На початку гри пропустили швидку атаку, треба буде розбиратися. Коли Норенков двічі біг на ворота суперника, могли створювати небезпеку, але наш захисник не отримував підтримки», — резюмував Леонід Гайдаржи.

Прес-служба ФК «Інгулець»