Сьогодні «Інгулець» в Одесі у рамках перенесеного матчу 19-го туру обіграв «Жемчужину» і йде на перерву третім

Матч завершено. Вітаємо нашу команду з перемогою із зимівлею на третій сходинці! Дуже скоро читайте на сайті прес-конференцію обох тренерів.

90+3′ Все у нас під контролем.

90+1′ Небезпечний штрафний виконали господарі, Ганєв забрав м’яча у руки. Видихаємо!

90′ Синьогуб навісив з кутового і Січінава ударом головою відправив м’яча над воротами Стародубця.

88′ Кутовий ми заробили.

86′ ГОООООООООООООООООООООООЛ. Стародубець загубив ворота на виході, Елла з центра штрафної віддав передачу Січінаві і той сильним ударом влучив у верхній кут.

84′ Заміна у нас замість Солдата вийшов Синьогуб. Вітаємо нашого захисника з поверненням на поле. Провела заміну і «Жемчужина».

83′ Заміна у складі господарів.

82′ Замість Клименка на поле вийшов Елла.

80‘ Павлов отримав жовту за фол на Лазаровичу.

79′ Стародубець вийшов далеко із воріт і трішки випередив Мішуренка.

76‘ Клименко отримав жовту за симуляцію порушення у штрафній суперника.

75′ Клімаков попросив заміну. Замість нього на поле вийшов Акімов.

73′ Клімаков та Клименко зіштовхнулися головами.

72′  Складається враження, що господарі штучно засушують гру. Футболу поки мало.

70′ Січінава виходить на поле замість Акименка. І замість Запорожця виходить Павелько.

68‘ Не можемо ми створити нічого конструктивного біля воріт суперника. Трішки поспішаємо і нервуємо ми через це.

64′ Акименко заробив штрафний біля кута штрафної.

63′ Момент у «Жемчужини»! Шестаков увірвався до штрафної, віддав п’ятою під удар ВДовиченку і той пальнув поруч зі штангою.

61′ Кутовий заробили ми після удару Кучеренка.

60′ Мішуренко заробив небезпечний штрафний. Запорожець біля м’яча.

59′ Вдовиченко отримав жовту за грубий фол на Лупашку.

58′ Мішуренко пробив здалеку, Стардоубець зреагував, але не зумів зафіксувати м’яч у своїх руках. І з другої спроби перчаткою відправив м’яч подалі з воротарської.

57′ Лазарович вривався у нашу штрафну, але в останній момент Клименко у підкаті м’яч вибив.

55′ Замість Новотрясова виходить Мішуренко.

53′ На нашій половині поля у ці хвилини проходить гра. Готуємо ми заміну. Мішуренко готується вийти.

49′ Контролюємо ми м’яч, але поки не можемо дістати штрафної суперника.

Стартує другий тайм.

Перерва. Володіли ми ініціативою майже весь тайм, але пропущений м’яч вплинув на нас не найкращим чином. Важливо, щоб Сергій Лавриненко знайшов відповідні слова для своїх футболістів у роздягальні. Зустрінемося за 15 хвилин.

44′ Петько отримав жовту.

39′ Не найкращим чином ми діємо після пропущеного м’яча. Контроль м’яча не вдається.

36′ Новотрясов приклався до м`яча зі штрафного. Несильно пробив і захисника гостей винесли м`яч.

341′ Не пройшов навіс до штрафної Жемчужини.

27′ Ми пропускаємо. Здається, Шестаков навісив із правого флангу у центр штрафної,  звідки Діденко ударом головою переправив м’яч у ворота.

18′ Продовжуємо ми активно діяти попереду, але поки без моментів.

15′ Момент у нас. Акименко отримав м’яч, увірвався лівим флангом до штрафної «Жемчужини» і віддавав передачу Клименку на дальню штангу. Норенков ледь не зрізав м’яча у власні ворота. Стародубець урятував.

11′ Здебільшого у центрі поля проходить гра.

9′ Контролюємо ми м’яч.

6′ ГОООООООООООООЛ. Запорожець навісив із кутового і Гончаренко у боротьбі на другому поверсі зумів головою пробити точно під поперечину.

5′ Клименко навісив з правого флангу і Курко виніс головою м’яч на кутовий.

3′ Активніше ми діємо. Кутовий заробили.

Матч почався

13:30. У нас уже є склади команд.

«Жемчужина«: Стародубець, Вдовиченко, Петько, Поспєлов, Норенков, Курко, Мурашов, Клімаков, Шестаков, Діденко, Лазарович. Запасні: Долганський, Акімов, Дєменчук, Кулішенко, Паламар, Терзі. Спортивний директор Леонід Гайдаржи.

«Інгулець«: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запорожець, Клименко, Акименко, Кучеренко, Павлов, Балан, Лупашко, Новотрясов. Запасні: Попович, Рябушко, Мішуренко, Елла, Павелько, Січінава, Синьогуб. Головний тренер Сергій Лавриненко.

12:15. Для «Жемчужини» такі результати поки десь в мріях і в проекті — поки що дебютанти першої ліги борються за виживання, всього на два очки випереджаючи найближчих конкурентів із зони вильоту.

12:00. Минулого туру «Інгулець» обіграв у гостях «Черкаський Дніпро» — два м’ячі з пенальті забив Акименко при тому, що в першому таймі він заробив ще один 11-метровий, але його не реалізував. Матч в Білозір’ї показав, що наша команда на ходу — вісім турів без поразок, починаючи з другої половини вересня (+ 5 = 3-0; 9: 1). Щоправда, при цьому «жовто-зелені» помітно гірше грають в гостях — там ми взяли на 10 очок менше, ніж на рідному стадіоні.

11:50. Наша команда прибула до Одеси вчора, поселилася в готелі. Також було тренування на «Спартаку», а також прогулянка містом. Настрій у команди бойовий.

11:45. Поєдинок обіцяє гостям зимівлю в трійці кращих. У разі перемоги в Одесі «Інгулець» набере 45 очок — тобто стане недосяжним для всіх переслідувачів, як би вони не зіграли в 22-му турі в четвер-суботу. Зрозуміло, в зв’язку з такою чіткою і зрозумілою турнірній мотивацією наша команда приїжджає з твердим наміром тільки перемагати.

11:30. Цей матч мав відбутися ще в кінці жовтня, проте через зайнятість домашнього стадіону одеситів (там проходив міжнародний регбійний матч) суперники домовилися зіграти його перед останнім туром 2017 року. Для «Інгульця» цей поєдинок особливо відповідальний — справа в тому, що матч заключного туру петровський клуб зіграв раніше (обігравши вдома Нафтовик-Укрнафту — 2: 0), тож тепер закриває осінню ігрову програму.

Початок матчу о 14:00. Прямий ефір на телеканалі XSPORT.