«Інгулець» закриє літньо-осінній сезон у Одесі у рамках перенесеного матчу 19-го туру з «Жемчужиною»

14 листопада. 14:00. Перша ліга. 19-й тур. Одеса. Стадіон «Спартак».

«Жемчужина» — «Інгулець»

Арбітр: Дмитро Денисюк (Київська область)

Перше коло: 0:1

Дискваліфіковані: немає

Цей матч мав відбутися ще три тижні тому, але тоді на стадіоні «Спартак» проходили змагання з регбі. Тому «Інгулець» у заплановану дату 19-го туру провів матч з «Нафтовиком», а цей поєдинок за обопільною згодою було вирішено зіграти у вівторок 14 листопада. Тому для «Інгульця» цей поєдинок стане останнім у літньо-осінній частині змагань.

Перша ліга видає дуже сильний, зі спортивної точки зору, сезон: навіть перенесений матч, який відбувається за кілька днів до зимової відпустки, має дуже суттєве значення і здатен переписати багато в чому турнірну таблицю.
«Інгулець» не знає поразок вісім турів — перемога в Білозір’ї над «Черкаським Дніпром» завдяки двом голам Олександра Акименка із зароблених ним пенальті закріпила нашу команду на третьому місці. Перенесений поєдинок дає можливість команд Сергія Лавриненка в останньому матчі 2017 року гарантувати собі відпустку у трійці лідерів (якщо буде 45 очок, результати матчів конкурентів не матимуть значення).
Утім, мотивація «Жемчужини» не менша. Після яскравої перемоги над «Волинню» (4:3) команда спробує у матчах із лідерами (після «Інгульця» одеситів чекає виїзд у Полтаву) поповнити турнірну скарбничку, щоб подалі відірватися від зони вильоту. Від квартету аутсайдерів «ювелірів» відділяє всього два очка. У багатьох із конкурентів календар більш сприятливий, а в останньому турі осені є ризик навіть погіршити свої позиції.
Попри те, що господарі знаходяться аж на 13 місці, вони здатні нав’язати боротьбу навіть особливо складним суперникам. Із 21 очка відразу 13 «Жемчужина» набрала саме вдома.

А «Інгулець» — уже знайомий їй суперник, якому дебютанти Першої ліги в першому колі програли лише з мінімальним рахунком, та й із резервним складом петрівського клубу перетиналися неодноразово. Тож матч посеред тижня матиме велику турнірну вагу й особливе значення для його учасників.

Поєдинок у прямому ефірі традиційно завдяки агрофірмі Пятихатська покаже телеканал XSPORT. Разом із тим на офіційному сайті клубу пройде текстова трансляція матчу у рамках спеціального репортажу.

Прес-служба ФК «Інгулець»