Тренер «Інгульця-2» Олександр Гуменюк після матчу з «Дніпром» (0:3) відповів на питання журналістів

Інгулець-2 в цьому сезоні програв усі матчі в гостях, а ось СК Дніпро-1 в кожному турі намагається наздогнати лідера, від якого відстає всього на три очки. Так було і в матчі 21-го туру в Дніпрі, де ми поступилися місцевому Дніпру-1 0:3. Уже в дебюті спортклубівці взяли в облогу нашу команду, забивши три м’ячі без відповіді. Після матчу наставник резервної команди «Інгульця» Олександр Гуменюк не приховував емоцій.

— Вітаю СК «Дніпро-1» з перемогою, — передає слова Гуменюка офсайт Дніпра-1. — Я ще перед матчем говорив своїм хлопцям, шо це не команда Другої ліги, можливо, навіть, не рівня першого дивізіону, адже тут грають ті хлопці, які в цьому році ще виступали в УПЛ і це підтвердила кубкова гра з «Чорноморцем».

Взагалі, я переживаю за місцевий футбол, я тут у 1997 році виступав за «Дніпро» під кермом В’ячеслава Грозного, так що приємно було повернутися в це місто і побачити старих знайомих. Хороший у вас тренерський штаб, хороші гравці, хороша команда – все заслужено. Своїхм хлопцям я подякував за другий тайм, хоча можливо це СК «Дніпро-1» нам дозволив так грати, адже на той момент він свою справу вже зробив. Я не сумніваюся, що ваша команда вирішить завдання по виходу до Першої ліги і впевнений, що у СК «Дніпро-1» добре майбутнє.

— Після першого тайму рахунок був 3:0. Що ви казали своїм хлопцям?
— Попросив їх гідно триматися. Важкувато працювати, коли поруч лише тільки молоді гравці і немає досвідчених виконавців, навіть є така приказка: «Якщо хочеш втратити роботу, набери в команду молодих хлопців».

Хоча, сьогодні було двоє з першої команди — це Синьогуб та Світличний, і вони відпрацювали на рівні і є прикладом. Все починається з дрібниць. Я, наприклад, не розумію, як захисник може виходити в чешках на в’язке поле. Захисник навіть у себе на весіллі повинен бути на шести шипах. І я не розумію, як ще пояснити людині, що у СК Дніпро-1» 80 відсотків результативних атак проходять з лівого флангу. Що потрібно зустрічати суперника обличчям і змушувати зміщуватися у центр.

Як достукатися – не знаю, говорили про це два дні. В цьому сенсі я згадую Віталія Кварцяного, у якого грав три роки, а ще працював тренером. Так от у нього був пес Роккі і якщо захисник діяв неправильно, то він випускав пса, який біг і хапав м’яч зубами. Все ж просто! Чому так не грає захисник? Пес же не буде відступати! Пес хоче відібрати м’яч, він бігтиме і відбере м’яч зубами. Ні, ми десь не допрацьовуємо, робимо собі якісь послаблення, з цих дрібниць і складається результат. Там бутси не одягнув, там не в ту позицію став, там по власних воротах пробив, можливо красиве табло побачив і вирішив, щоб там було його прізвище.

Але за другий тайм команді все ж таки подякував. Мені зараз важкувато, я лише третій тиждень працюю в команді. Зараз іде перебудова і в тактичному плані і взимку буде змінюватися склад. Так що період важкий, але рік потрібно завершити достойно.

Фото: СК «Дніпро-1»

Прес-служба ФК «Інгулець»

3 комментария на «“Тренер «Інгульця-2» Гуменюк: подякував хлопцям за другий тайм + фото”»

1. wzema:

Не блокируйте комменты.

2. wzema:

О, наконец то узнали кто тренер Ингульца-2. И полгода не прошло.. А может его и нет http://fc-ap.com.ua/?page_id=146

3. Роман Алексеев:

Кто??? Гляньте фото тренер-смешно всё везде пропил .Работы негде нет,все города о нем знают.Подался в Кучугуры..Ингульцу такое щастя привалило.Стыдно за вас.!Справки наводить надо всё лето на койке отвалялся в психо-неврологическом,а говорят за границей был.Красиво разложили.