Захисник «Інгульця» Роман Гончаренко поділився враженнями після перемоги над «Черкаським Дніпром» (2:0) у рамках 21-го туру Першої ліги

Для Романа Гончаренка це був перший візит до команди, в якій був щасливий кілька сезонів. «Завжди приємно повертатися туди, де починав свою професіональну кар’єру, — підкреслив захисник. — В «Черкаському Дніпрі» провів два сезони, у самому місті залишилося багато друзів. Не можу сказати, що трепету не було, емоції переповнювали. Але на полі не до сентиментів. Був упевнений в своїх силах та в своїй команді, адже зараз ми демонструємо непогану гру».

Зрозуміло, зараз команда з берегів Дніпра шукає свою гру, адже перебуває в процесі формування нової команди. «Черкаси зараз переживають складний період в своєму розвитку. Будується нова команда, залучено багато молодих футболістів. «Інгулець» не збирається зупинятися, адже ми зараз перебуваємо в хорошій формі. Можливо, саме через це ми і переважали свого суперника».

Роман Гончаренко розповів, що «Інгулець» має серйозні амбіції, тому команда налаштована перемагати в кожному матчі. «Сергій Лавриненко нас налаштовував лише не перемогу, інший результат не цікавив. Наша команда ставить перед собою найвищі завдання, тому на кожен матч налаштовуємося максимально. Розуміли, що «Дніпро» зараз перебуває на останньому місці в турнірній таблиці, але з нашого боку не було недооцінки суперника», — переконує Гончаренко.

«Поступово в гравців залишається все менше сил, адже закінчується перше коло. Команда провела достатню кількість матчів і звичайно, почуваємося втомленими. Хочу запевнити, що «Інгулець» віддасть всі сили для того, щоб піти на відпочинок в позитивному настрої».

Після виснажливої частини сезону необхідно відновити свої сили та відпочити в сімейному колі. «Відпустка завжди бажана. Хочеться відпочити разом з рідними та коханою дівчиною. Футболісти більшість часу не бувають вдома, тому необхідно приділити час своїй сім’ї та коханій. Такий відпочинок додає сил».

Прес-служба ФК «Інгулець»

Один комментарий на «“Гончаренко: «Інгулець» зараз у непоганій формі”»

1. Роман Алексеев:

Спасибо за чудесную игру ребята.Пора вам в вышку!!!.Только вот странно Ингулец 2 который матч проиграл и тренерский склад сменил.Видно тренер тянет на дно.Как и везде где он был прославился на всю Украину как проблемный человек .Очень любит к стакану прикладываться.Вот и на матче видно четко не трезв.Ребята не позорьтесь.Вы молодцы а тренер уже изжил себя.