Сергій Лавриненко та Олександр Кирилюк поділилися враженнями від гри 21-го туру «Черкаський Дніпро» — «Інгулець» (0:2)

Наставник «Інгульця» Сергій Лавриненко залишився задоволеним діями своєї команди у переможному матчі з «Черкаським Дніпром».

— Гадаю, нашій команді ця гра вдалася. Ми зуміли, найголовніше, досягти результату. Що стосується суперника, то це команда перспективи. У ній багато молоді, а їй треба певний час, щоб адаптуватися до дорослого футболу. Зрозуміло, що суперник зараз переживає не найкращі часи. Є і досвідчені гравці, але дуже багато молоді, яка нестабільна, вона відразу не може дати результату. В цілому, команда у Черкасах симпатична.

Перед нами стояло завдання забити швидкий м’яч. Нам це вдалося, після чого гра складалася на нашу користь, ми більше володіли м’ячем. Хотіли берегти сили, у нас за кілька днів гра в Одесі, куди ми виїжджаємо вже у понеділок. Після штучного поля нам треба відновити хлопців, комусь дали відпочити, когось замінили під час гри. Але в цілому я вдячний хлопцям за цю гру.

Головний тренер Черкаського Дніпра Олександр Кирилюк підкреслив,що три пенальті за півгодини у його кар’єрі були вперше.

— Особливих вражень після поразки у першому таймі 0:2 немає. Вони виключно негативні. Провалили повністю перший тайм. Уперше в моїй кар’єрі зіштовхуюся з трьома пенальті протягом 30-ти хвилин. Гадаю, що у випадку з третім пенальті немає жодних питань – грати руками у власній штрафній не можна, адже це не регбі. Щодо перших двох пенальті, треба дивитися відео.

Після розмови у перерві, у другому таймі виглядали надійніше в захисті. Адже в першій половині гри в обороні були проблеми, — резюмував Олександр Кирилюк.

Прес-служба ФК «Інгулець»

Один комментарий на «“Лавриненко: уже в понеділок вирушаємо до Одеси”»

1. Антоха:

Мда.А за Ингулец 2 тишина даже очи не повесил.Стыдоба а не тренер.Новый хуже старого.Найдите нормального меньше матов на поле пускай гнет,а работать научиться.Да выпил так в рукав держи себя на поле.Мужик ты или Нет!