Сьогодні «Інгулець-2» зіграє у Дніпрі у рамках 21-го туру Другої ліги

СК Дніпро-1 (Дніпро) — Інгулець-2 (Петрове)
15:00. м Дніпро. «Дніпро-Арена»
Арбітр: Степан Лапко (Львів)
Асистенти: Юрій Ковальчук (Львів), Юрій Кравченко (Львів)
Резервний арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Інспектор: Олександр Якименко (Київ)

Дискваліфікації: —

СК «Дніпро-1» в ударі — п’ять перемог поспіль з чудний різницею м’ячів 13-1, на своєму полі — чотири перемоги поспіль при 10-1. Зараз команда під керівництвом Дмитра Михайленка — головний переслідувач лідера.

А от Інгулець-2 в затяжний серії невдач — не може виграти вже 11 турів поспіль із початку осені. У гостях резервний склад нашого першолігового клубу взагалі тільки програє (всі десять матчів нинішнього сезону). Сподіватися на особливе поповнення з першої команди важко — наша перша команда цього дня грає складний матч в Черкаській області. Якщо когось і дадуть, то лише запасних, які навряд чи зможуть допомогти.

Єдине — залишається сподіватися на кадрові проблеми самих дніпрян. Спортклубовциі традиційно делегують в різні збірні України своїх гравців, цього разу в U-18 відправилися воротар Бабічин і форвард Супряга, що послабить варіативність складу СК Дніпро-1, хоча, звичайно, не похитне його силу в цілому.

Фото: facebook.com/sportclubdnipro1

Прес-служба ФК «Інгулець»

2 комментария на «“LIVE. «Дніпро-1» — «Ігулець-2» + трансляція”»

1. ilin:

Не ужели ПетровО на укр языке пишется на конце с О, а может Е……

2. Роман Алексеев: