Сьогодні у рамках 21-го туру Першої ліги «Інгулець» обіграв у Білозір’ї «Черкаський Дніпро» і щонайменше на добу піднявся на третю сходинку

Матч завершено. Наші хлопці здобули упевнену перемогу і тепер готуватимуться до матчу 14 листопада у Одесі. Дякуємо за увагу до нашої трансляції.

90′ Рябушко випередив Крамара і ліквідував небезпеку, вибивши м’яч на кутовий.

87′ Ще одна заміна у нас. Замість Клименка на поле вийшов Рябушко.

80′ Віддали ми ініціативу в останні хвилини супернику.

76′ Заміна в нас. Замість Запорожця, який був сьогодні достатньо активним і корисним, на поле виходить Елла.

75′ На жаль, «Інгулець-2» поступається у Дніпрі — 0:2 після 30 хвилин.

71′ Захаревич пробив зі стандарту і Ганєв без проблем забрав м’ ячу руки.

69′ Чергова заміна у нас. Заміст Акименка вийшов Січінава.

67′ Черговий кутовий для нас.

65′ Заміна у нас замість Кучеренка на поле вийшов Новотрясов.

61′ Черговий небезпечний штрафний для нас.

59′ На половині поля суперник точиться гра у другому таймі.

55′ Після удару Гончаренка м’яч від стінки вийшов на кутовий. Але рощзіграли ми його не найкращим чином.

53′ Мішуренко заробив небезпечний штрафний біля напівкола після порушення від Проневича.

Другий тайм почався у Білозір’ї.

За кілька хвилин стартує наш матч у Дніпрі. Уже є стартові склади. Радує наявність у складі Олега Синьогуба, який відновися після травми.

СК «Дніпро-1» – «Інгулець-2».

Друга ліга. Група «Б». 10 листопада. «Дніпро-Арена».15.00
Арбітри: Степан Лапко, Юрій Ковальчук, Юрій Кравченко (усі Львів)
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Сухар, Сафронов, Логінов, Польовий, Кравченко (к), Когут, Сніжко, Хучбаров, Поплавка, Захарків.
Запасні: Варцаба, Шаповалов, Войцеховський, Ляшенко, Лопирьонок. Бєляєв, Гоменко.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Інгулець-2»: Гурідов, Кобуладзе, Зіпцер, Бесараб, Росляков, Гамула, Шишка (к), Глоба, Синьогуб, Фхакадзе, Світличний
Запасні: Черниш, Нікулін, Цибін, Трофімчук, Король, Данильченко, Радівілов
Тренер: Олександр Гуменюк.

Перерва. Ми тримаємо гру під власним контролем.

43′ Павлов дуже небезпечно пробивав у дотик з району штрафної, але над поперечкою пролетів мяч.

35′ Солдат увірвався до штрафної лівим флангом, пробив, але Будюк зреагував на постріл. Після розіграшу кутового наш захисник знову бив, але мимо.

33′ Балан отримав жовту.

32′ Кутовий розіграли господарі.

30′ Захаревич перехопив передачу по центру, пройшов і пробив з-за меж штрафної. Ганєв спокійно забирає м’яч.

28′ Балан отримав чудову передач врозріз, пройшов, але пробив біля дальньої штанги.

26′ Третій пенальті заробив Акименко, цього разу Тарасенко відверто схопив за футболку нашого форварда, за що отримав жовту. Спокійно реалізував свій шанс наш форвард, відзначившись уже дублем.

25′ Тепер уже небезпечно біля наших воріт. Після навісу з кутового Качур з кута воротарської пробив головою, м’яч пройшов поруч з ближньою стійкою.

23′ Кутовий ми заробили, але з навісом Запорожця Будюк впорався.

19′ Кошадзе отримав травму кілька хвилин тому, його замінив Захаревич.

18′ Акименко знову заробив пенальті після удару по ногах від Резесідзе. Цього разу наш форвард зумів переграти Будюка.

17‘ Перший удар в ствір наших воріт, Ганєв перевів мяч на кутовий.

13′ Продовжуємо ми контролювати гру.

10′ ААААА. Акименко заробив пенальті, але сам не зумів переграти воротаря суперника.

7′ Акименко пройшов лівим флангом і прострілив прямо в руки Будюку.

5′ Після навісу з кутового Мішуренко не зумів як слід пробити по м’ячу.

3′ Чудову затяжну атаку ми розвинули. У штрафній Балана прийняли на коліно, але арбітр залишив момент поза увагою. А з ударом у ствір у нас не склалося. Але перспективно було.

Матч почався.

Команди уже на полі. Звучить Гімн України

13:35. Бачимо, що тренерський штаб нашої команд вирішив не ризикувати, а виставив найсильніший склад. Залишися у запасі Новотрясов, місце якого у нападі посів Мішуренко.

13:30. А у нас є склади команд.

«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запорожець, Клименко, Мішуренко, Акименко, Кучеренко, Павлов, Балан, Лупашко.
Запасні: Попович, Рябушко, Елла Кен, Мєдведєв, Павелько, Кічінава, Новотрясов

Головний тренер Сергій Лавриненко.

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Шурубура, Тарасенко, Бурлін, Смірнов, Проневич, Резесідзе, Кошадзе, Бойко, Крамар, Качур
Запасні: Панченко, Захаревич, Чорний, Колос, Цокало, Шведенко, Ічанський

Головний тренер Олександр Кирилюк.

13:10. Трансляцію заплановано за цим посиланням.

13:05. Цікаво, що сьогодні ми зіграємо у передмісті Черкас на стадіоні у селі Білозір’я, яке має штучне покриття.

13:00. Сьогодні наша команда проведе передостанній офіційний матч цього календарного року. Суперником петрівчан стане відвертий аутсайдер «Черкаський Дніпро», але тим не менш небезпечний. У складі господарів достатньо досвідчених і кваліфікованих футболістів. Матч у прямій трансляції покаже телеканал XSPORT. Слідкуйте на нашому сайті за текстовою трансляцією матчу.

3 комментария на «“«Черкаський Дніпро» — «Інгулець» — 0:2. На класі”»

1. ilin:

А почему Лупашко у нападе играет???

2. ilin:

а почему мой коммент не публикует сайт?? «Цензура» —

3. ilin:

о Лупашке коммент — он что у нападе играет?