У п’ятницю «Інгулець» зіграє у Черкасах в рамках 21-го туру у Першій лізі сезону 201718

10 листопада. 14:00. с. Білозір’я. Стадіон

Черкаський Дніпро (Черкаси) – Інгулець (Петрове)

Арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький)

У першому колі: 0:2

Дискваліфіковані: немає-немає

Дуже непростий матч для черкасців, для яких це буде гра з особливо непростим суперником із першої п’ятірки. «Інгулець» піднявся на четверте місце з мінімальним відставанням від третього. За найуспішнішого розвитку подій (у разі поразки «Геліоса» та власної перемоги в Білозір’ї) колектив під керівництвом Сергія Лавриненка може увійти у трійку найкращих вже цього туру. Однак для цього треба не повторити помилки минулого сезону, коли не вдалося обіграти черкасців. Нагадаємо, «Черкаський Дніпро» напередодні поточного сезону значно омолодив склад, тож вимушений боротися за виживання.

Від того, щоб не зимувати останніми, черкасців може врятувати хіба що диво. В останніх матчах року втрачати очок вони не захочуть. А як це зробити проти суперника із значно більш досвідченим складом та найамбітнішими завданнями?

В останніх семи турах «Черкаський Дніпро» набрав лише одне очко, зазнавши вже чотирьох поразок поспіль. Вдома з початку жовтня підопічним Олександра Кирилюка взагалі не вдавалося забити. Хороша новина для них – у «Інгульця» через винесений наперед матч проти охтирців був трішки більш щільний графік, погана – наша команда на куражі після перемоги над «Арсеналом», який вперше зазнав поразки у поточному чемпіонаті.

Заплановано пряму трансляцію на ТК XSPORT. А офіційний сайт ФК «Інгулець» традиційно проведе текстову трансляцію матчу з усіма подробицями і цікавинками. Вболівайте за улюблену команду!