Автор асисту у ворота «Арсенала» Віталій Павлов відповів на питання прес-служби ФК «Інгулець»

Напередодні у нашого півзахисника народилася донька. Зазвичай, у таких випадках тренери обережно ставляться до місця у старті футболістів із підвищеним емоційним фоном, Але Сергій Лавриненко довірив місце в стартовому складі у центральному матчі 20-го туру Павлову і той не підвів. Віталій відзначився асистом і не випав з гри. У коментарі прес-службі ФК «Інгулець» Павлов поділився враженнями про гру, але перш за все ми привітали гравця з найбільшим щастям у його житті.

Забрав дівчат додому

— Дякую за привітання. Дружина та донька почуваються добре. Вже встиг забрати своїх дівчат додому. Зрозуміло, позитивні емоції переповнюють.

Додаткова мотивація

— Перед грою тренер не запитував про можливість моєї участі в матчі. Навпаки, наголосив на тому, що така приємна подія змушуватиме демонструвати свій найкращий футбол. Такі події додають нових сил.

Напруга матчу

—  Матч вийшов бойовим, «Арсенал» дуже організована команда, яка грає надійно в захисті. В першій половині зустрічі у нас не все виходило з того, що задумали. В другому таймі вдалося відвести гру від власних воріт, створити достатню кількість моментів, для того щоб забити м’яч. Можливо, на хід гри вплинула втома «Арсенала», адже ми мали на два дні більше для підготовки до цього поєдинку.

Задоволений асистом

— У випадку з нашим голом Запорожець навісив з кутового, я пробив по воротах. Добре, що саме в тій позиції перебував Кучеренко та зміг переправити м’яч в ворота «Арсенала». Якби не Олександр, невідомо, чим би завершився момент. Звичайно, дуже задоволений, що зміг допомогти команді. На цей м’яч працювала вся команда, спільними зусиллями вдалося здобути важливу перемогу.

Максимальне налаштування

— Нас очікують два дуже важких матчі у Черкасах та в Одесі. Готуватимемося до них з повною відповідальністю. Завжди хочеться знаходитися в верхній частині турнірної таблиці. Зробимо все для того, щоб закріпитися в лідируючій групі та прогресувати з кожною грою.

Прес-служба ФК «Інгулець»