Президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк привітав учасників центрального матчу 20-го туру у матчевій програмці

Ми вітаємо вас у Петровому напередодні центрального матчу 20-го туру!

До завершення осінньої частини сезону залишилося зовсім небагато, тож кожен матч – на вагу золота. Ми зробили свій крок до мети минулого тижня, обігравши вдома «Нафтовик-Укрнафта» у перенесеному матчі, а тепер маємо кинути виклик лідеру – клубу «Арсенал», який починаючи з літа незмінно займає перше місце у Першій лізі.

Попри поразку в Кубку України від «Вереса», «Арсенал» лишається єдиним клубом, який не програвав у чемпіонаті Першої ліги. Це досягнення гідне поваги, однак також мотивує будь-якого суперника лідера.

«Інгулець» прагне лідерства, а на цьому шляху не можна оглядатися на інших – треба бути собою й прагнути до мети. Зате такі матчі, як той, що ми сьогодні переглянемо у Петровому, є окрасою будь-яких футбольних змагань.

Ми іще раз вітаємо «Арсенал» у Петровому і сподіваємося реваншуватися за поразку в першому колі та кубковий програш у серії післяматчевих пенальті. Свого часу ми обігравали цього суперника і в Другій, і в Першій лігах. Тільки до максимального результату прагнемо й тепер!

З повагою,

президент ФК «Інгулець» О.Г.Поворознюк

Нагадаємо, що «Інгулець» обіграв «Арсенал» у цьому матчі з рахунком 1:0.