Олександр Поворознюк в інтерв’ю інформаційно-аналітичній програмі ПФЛ «Україна футбольна» підбив підсумки першого кола та розповів про розвиток інфраструктури і будівництво нового стадіону

Президент ФК «Інгулець» Олександр Поворонюк розповів про проект нового стадіону.

Поставлені завдання

— Після першого кола команда рухається за турнірним графіком, згідно з поставленими завданнями.  Вважаю, що завершимо сезон в верхній частині турнірної таблиці, приблизно на третьому-четвертому місці, не повинні опуститися нижче п’ятої позиції.  Із цим колективом, який, впевений, збережеться до кінця сезону, нам по силам вийти в Прем’єр-Лігу. Будемо ще більше працювати, скажімо, зимовий збір проводитимемо в Туреччині, де є якісні умови для підготовки.

«Інгулець» грає самовіддано

— Я сам грав у футбол і знаю, що є такі матчі, коли твоїй команді просто не щастить. Мені нема в чому дорікнути футболістам, навіть за ті поєдинки, де не набрали максимум очок. Наприклад, ми поступилися «Колосу» 0:1, але гравці зробили все від себе залежне. Але н можемо сказати, що хтось не дограв. В тому матчі не могли розраховувати на деяких наших футболістів, які пропускали гру через травму або  дискваліфікацію. У нас на той матч не було резерву. У інших матчах, де ми недобрали очок, мені не соромно за якість гри. Ніхто не може дорікнути, що десь «Інгулець» зіграв у закулісні ігри. Ми завжди боремося до кінця.

Амбітні завдання

— Якщо все буде складеться, то в  зимове міжсезоння ми створимо клуб «Інгулець» U-19, який буде заявлений у молодіжні змагання УПЛ. Також функціонуватиме клуб «Інгулець» U-21, який об’єднається з другою командою і виступатиме в Другій лізі. Вс залежить від тренерських кадрів, які ми залучатимемо. Я маю амбіції, а клуб — всі необхідні фінансові ресурси для нових проектів.  Оцінювати успішність цих колективів будемо по результатах.

Нова арена

— Приблизно 10-15 листопада обіцяють надати проект на новий стадіон. Проектну документацію  робитимуть в Києві, аде ціна стадіону дуже висока, тому на місцвому рівні не зможемо проходити будь-які узгодження. Можливо, десь трішки втратимо час.  Хочемо будувати стадіон згідно з усіма нормами. В наших планах збудувати футбольну арену за два роки. Можливо, що зможемо впоратися за більш короткий термін. Все залежить від успіхів команди, яка мене надихає і рухає вперед.

Інфраструктура міжнародного рівня

— Стадіон знаходитиметься при виїзді з Петрового, поруч з нашою базою в Володимирівці. Клуб викупив трьохповерховий готель, який прийматиме команди та вболівальників. До речі, зараз будуємо готель для «Інгульця-2».  Хочемо вибудувати інфраструктуру готелю на найвищому рівні, яка буде окремо для команд-гостей.

Щодо стадіону, то на першому поверсі має бути все за нормами ФІФА, з цією міжнародною інституцією ми зараз консультуємося щодо мінімальних вимог. Скажімо, на стіадіоні мають знаходитися допінг-кімнати, роздягальні для чоловіків і жінок тощо.

Аеропорт? У нас поруч криворізький міжнародний, та дніпровський міжнардний аеропорти. Нам необхідно ремонтувати дороги, адже вони мають відповідати міжнародному рівню. В цьому питанні зацікавлений губернатор Сергій Кузьменко. Вважаю, що разом зможемо вирішити це питання.

За матеріалами «України футбольної»

6 комментариев на «“Перші фото проекту. «Інгулець» збудує новий стадіон”»

1. Олег:

Хто вам ці проекти робить, село селом, зробіть щось гарне, щоб око радувало, по типу шотландських стадіонів на 4 окремих трибуни, а то якесь доробало ліпите, подивіться, які гарні стадіони будують в Польщі, Румунії, Угорщині, а це що таке?

• Надайте приклади цих стадіонів, щоб можна було подивитися і порівняти.

• Павло:

Польща (10.000чол.) :
        Stadion Miejski w Gliwicach
        Угорщина (14.000чол.)
        Stadion Szusza Ferenc
        Румунія (15000чол.)
        Stadionul Ilie Oana

Це тільки маленькі приклади які стадіони в сучасності потрібно будувати!!!

2. Богдан:

Це супер що буде побудований футбольний стадіон. Але проект можна було б і кращий розробити…

3. Павло:

Реально стадіон село-ареною назвуть)))
    Проект стадіону некрасивий, придумайте щось краще, вам на ньому будувати історію…!!!

Зробили б стадіон, щоб можна було ним пишатися роками….

4. Павло:

Польща (10.000чол.) :
    Stadion Miejski w Gliwicach
    Угорщина (14.000чол.)
    Stadion Szusza Ferenc
    Румунія (15000чол.)
    Stadionul Ilie Oana

Це тільки маленькі приклади які стадіони в сучасності потрібно будувати!!!