Головний тренер ФК «Інгулець» Сергій Лавриненко поділився враженнями від матчу 16-го туру з «Десною».

Сергій Лавриненко після матчу з «Десною»  (0:0) подякував уболівальникам та розповів про самопочуття захисника Дениса Балана.

— Хочеться подякувати всім вболівальникам, які підтримували команди в такі складні погодні умови, ззначив перш за все Сергій Дмитрович. — Вважаю, що гра між такими суперниками має бути з великою кількістю єдиноборств, з великим бажанням перемогти з обох сторін. На жаль, не було створено достатньої кількості гольових моментів. Це була гра до першого забитого м’яча.  Обидві команди були налаштовані на перемогу. Нічия закономірний результат цього поєдинку. Гравці обох команд помилялися, але це природно для матчів, в яких зустрічаються лідери.  Таким результатом ми допомогли конкурентам по турнірній таблиці

— Нічия для вас позитивний результат?

— Звичайно, ми хотіли перемогти в цьому матчі, але здобути один заліковий пункт проти такого суперника – прийнятний результат для нас.

— Як оціните стан газону, враховуючи складні погодні умови?

— Газон був в дуже хорошому стані. Ми знаємо, що декілька днів до матчу в Чернігові був дощ, тому зважаючи на такі складні погодні умови, поле було в ідеальному стані. Хочеться, щоб в Першій лізі було більше таких стадіонів.

— Сьогодні якісний матч провів Ігор Солдат. Видно, що Ігор стає лідером команди . Задоволені його грою?

— Ігоря знаю ще з часів його гри в алчевській Сталі. Він кваліфікований гравець. Був впевнений, що Солдат легко ввіллється в наш колектив. Вважаю, що гравець своєю грою віддячує нам за довіру.  Задоволений таким трансфером, Ігор має постійну ігрову практику і в майбутньому ще більше радуватиме нас своєю грою

— Як себе почуває Денис Балан, який отримав травму під час гри?

— Зараз важко про щось конкретно говорити. Денис не пам’ятає самого моменту зіткнення. Він боровся за м’яч і на жаль зіштовхнувся  з Фаворовим.  Сподіватимемося, що все буде добре. Зараз в роздягальні лікарі надають необхідну допомогу Денису.  У нього бійцівський характер, впевнений що все минеться (завтра, у п’ятницю чекайте інтерв’ю футболіста прес-слубі ФК «Інгулець» на нашому сайті.

— Протягом матчу ви змінювали різні тактичні схеми. Спочатку грали в чотири захисника, потім перейшли на схему з трьома захисниками. Ризикували по ходу гри?

— Звичайно, кожен тренер має свої тактичні напрацювання. Коли команда переходила з захисту в напад, один з наших захисників підіймався в опорну зону. Ми розуміли, що проти «Десни» необхідно застосовувати високий пресинг. В першому таймі зустрічали суперника на його половині полі. Для того, щоб не створювати вільних зон в захисті, ми використовували різні тактичні схеми під час матчу. Наша команда часто змінює модель  гри під час поєдинку. Працюємо над цим на тренуваннях. Все залежить від суперника, проти якого  граємо.

— Склалося враження, що в другому таймі гравці Інгульця дещо затягували час. Це була ваша настанова?

— Наша команда 70 хвилин матчу провела з високою інтенсивністю. Більшу частину зустрічі високо пресингували «Десну».  Тому, якщо б  направили всі свої сили на атаку, то  тим самим для Десни створювались вільні зони. В такій ситуації  могли програти поєдинок. Якщо за 70 хвилин не змогли забити м’яч, то в останні 20 хвилин більше часу приділяли захисним діям. Це був наш тактичний план.

Відповів на питання журналістів після матчу і тренер «Десни» Олександр Приходько

Прес-служба ФК «Інгулець»