У рамках 16-го туру Другої ліги «Інгулець-2» поступився «Нікополю»

Нашому супернику було непросто, яка проводила матч через два дні на третій після виїзду в Миколаїв, де ще і гра відбулася на важкому, розкислому від опадів газоні.

Господарі поля зробили ставку на швидкий гол, з перших хвилин кинувши великі сили в атаку. І такий крок себе виправдав: Воронін на фланзі зіграв у відборі і зробив передачу в центр, де Коломоєць встиг на замикання — 1:0.

Інгулець-2 ще до середини першого тайму полегшив завдання ФК Нікополь: за надто бурхливу реакцію на рішення арбітра з поля був видалений Данильченко. Хоча, в меншості підопічні Павлова навіть не думали розсипатися, демонструючи звичний мобільний футбол з постійною націленістю на атаку.

Після перерви на поле були типові гойдалки: моменти виникали то біля одних воріт, то біля інших. Знову надійну гру продемонстрував Петриченко, на впевненості якого трималася вся оборона господарів. Мінімальний рахунок зберігався до компенсованих хвилин, коли черговий прорив Вороніна в штрафну завершився порушенням правил і пенальті. З 11-метрової позначки підсумковий результат встановив все той же Коломоєць — 2: 0.

ФК Нікополь — Інгулець-2 (Петрове) — 2: 0
Голи: Коломоєць, 8, 90+2, з пенальті.

ФК Нікополь: Петриченко, Дегтярьов, Мілесін, Таряник, Пільтенко, Косіненко (Косіненко, 65), шестипалість, Шмигельський (Частка, 75), Донець, Коломоєць, Воронін. Запасний: Гришин. Головний тренер: Григорій Варжеленко.

Інгулець-2: Гуридов, Гамула, Медведєв, Данильченко, Коцюмака, Глоба (Трофимчук, 76), Росляков, Король, Фхакадзе (Нікулін, 53), Елла, Шишка. Запасні: Цибін, Радивилів. Старший тренер: Едуард Павлов.

Попередження: Шестипалов, 27, Косіненко, 69 — Гамула, 55.

Вилучення: Данильченко, 18 (Інгулець-2).

15:30. м Нікополь. Стадіон «Електрометалург». 400 глядачів. Оцінка поля — 3.

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)
Асистенти: Павло Касанов (Вінниця), Василь Остапчук (Суми)
Резервний арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)