Інгулець зіграв унічию з «Десною». Все про центральний матч у спеціальному репортажі

Матч закінчено. Дуже цікавий другий тайм. Ми веземо з Чернігова одне очко. На цьому все. Дякуємо за увагу до нашої трансляції.

90+5′ Арвеладзе пробил здалеку, неточно.

90+3′ Замість Акименка вийшов Локтіонов.

90+2′ Кутовий для нас. Махновському жовта.

90+1′ Ганєв отримав жовту за затримку часу.

90′ Заміна у Інгульця. Замість Мішуренка вийшов Січінава.

89′ Два поспіль кутових розіграли господарі.

88′ Стандарт метрів із 40-ка заробили господарі.

86′ У суперника замість Філіппова вийшов Безбородько.

85′ Заміна у нас. Замість Клименка вийшов Світличний.

83′ Замість Олійника вийшов Волков.

81′ Посилюється дощ.

80′ Замість Чепурненка на поле вийшов Кірієнко.

78′ Пройшов навіс у нашу штрафну, нам удалося відбитися. Кутовий. Було досить небезпечно!

75 Заміна у нас. замість Запорожець вийшов Павелько.

69′ На нашій половині поля мяч, але ми все контролюємо у захисті.

66′ Філіппов поборовся на нашій половині поля і змусив помилитися захисника. На щастя, лише кутовий — мяч ледь не закотився у ворота.

64′ Олійник отримав жовту.

63′ Картушов зважився на дальній удар, мяч просвистів над поперечкою наших воріт.

55′ Момент у відповідь! Філіппов пройшов лівим флангом, увірвався до штрафної і з гострого кута пробивав. На щастя, мяч пролетів поруч із дальною дев’яткою.

53′  Момент у нас!!! Пройшла наша атака, м’яч опинився у Новотрясова. Той з правого флангу віддав зряче точно під удар Запоржцю. Наш захисник пробив у дотик  з 12-ти метрів  і Махновський витягнув мяч з-під поперечки. Кутовий для нас.

51′ Картушов навісив зі штрафного, Ганєв виніс мяч кулаком. Зіштовхнулися у нас Балан із гравцем Десни. Швидка допомога приїхала до воріт.  На щастя, сам залишив поле захисник. Але Новострясов вийшов на заміну.

50′ Ще один момент у нас, Акименко вивалився на ударну позицію і з півкола штрафної суперника пробив повз ворота Махновського.

49′ Запорожець віддав передачу на хід Клименку, той прострілив з правого флангу і Акименко не влучив як слід по мячу. Момент для нас!

46′ Дощ дещо вщух. У нас на стадіоні увімкнули штучне освітлення.

Стартував другий тайм

Наш Інгулець-2 поки поступається у Нікополі 0:1, граючи вдесятьох. На 22-й хвилині за дві жовті було вилучено Данильченка. Лишилося 30 хвилин, щоб відігратися.

Перший тайм позаду. Рівна гра у нас. Набільш гострі моменти були на початку тайму, і поки кожна команда створила по одному моменту. З нетерпінням чекаємо другий тайм, хоча дощ не вщухає. Чекаємо, коли включиться Акименко. зустрінемося за 15 хвилин.

43′ Небезпечний штрафний заробили господарі. Після навісу в штрафнуУ Ганєв забрав мяч у руки.

36′ Усе обійшлося, Картушов пробив над воротами.

35′ Украй небезпечний штрафний біля наших воріт. Тримаємо кулаки.

33′ Кілька небезпечних навісів до нашої штрафної пройшло.

28′ Останні хвилини ми більше володієм м’ячем. А дощ не вщухає.

21′ Солдат отримав жовту за фол на Фаворову.

18′ Ми поки більше обороняємося.

11′ Розіграли ми кутовий, Махновський у грі.

9′ Нічого собі! Фаворов зробив навіс з правого флангу, Олійник прийняв м’яч на лінії штрафної грудьми і в дотик пробив. Ганєв рятує нас, перевівши мяч з-під поперечки на кутовий.

6′ МОМЕНТ! Клименко увірвався у штрафну і потужно пробив. Якби влучив, Махновському було б дуже складно.

3′ У центрі поля більше грають команди.

Ми почали. Під акомпанемент дощу.

15:35. У нас є склади команд.

«Десна»: Махновський, Фаворов, Парцванія, Братков, Мостовий, Щедраков, Арвеладзе, Чепурненко, Картушов, Олійник, Філіппов.

Запасні: Шевченко, Мельник, Чорноморець, Безбородько, Кірієнко, Волков, Банасевич.

Головний тренер Олександр Рябоконь.

«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запорожець, Клименко,  Мішуренко, Кучеренко, Павлов, Балан, Лупашко.

Запасні: Попович, Рябушко, Локтіонов, Світличний, Павелько, Січінава, Новотрясов.

Головний тренер Сергій Лавриненко.

15:30. Наші хлопці вже вийшли на розминку. Усі у гарному настрої.

13:30.  Інгулець впевнено крокує в Першій лізі. Підопічні Сергія Лавриненка поступилися тільки лідерам — Арсеналу, Полтаві та Колосу. Зараз клуб з Петрового посідає п’яту сходинку в турнірній таблиці і має в своєму активі 28 очок. Лише чотири очки відділяють Інгулець від третього місця, на якому розташовується якраз Десна.

13:00. Пряму трансляцію матчу заплановано на телеканалі XSPORT.

12:45. У «Десни» ситуація більше нагадує штиль. Шість із семи останніх матчів чернігівці виграли. Не виключаємо, що після миколаївської феєрії, коли була здобута перемога 8:1, у «сіверян» може статися емоційний спад, що позначиться на результаті сьогоднішньої гри. А нам потрібна лише перемога.

12:30. «Інгульцю» останнім часом не вистачає стабільності, через що команда не тільки відстала від трійки лідерів, але і поставила під удар навіть своє п’яте місце. «Авангард» поки поступається петрівцям лише за різницею м’ячів, а за спиною ще є «Колос», який також гратиме согодні у центральному матчі туру.

12:00. Вашій увазі текстова трансляція матчу в Чернігові. Початок матчу о 16:00. Слідкуйте за нашою трансляцією безпосереньо з місця події.