Сьогодні наша резервна команда проведе черговий офіційний матч у Нікополі

ФК Нікополь — Інгулець-2 (Петрове)
15:30. м Нікополь. Стадіон «Електрометалург»
Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)
Асистенти: Павло Касанов (Вінниця), Василь Остапчук (Суми)
Резервний арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)
Інспектор: Олександр Білорус (Черкаси)
Дискваліфікації: Михайло Кривич — Гіоргі Кобуладзе, Павло Бесараб

Дуже результативно з приходом Едуарда Павлова заграв Інгулець-2, у двох останніх матчах за участю якого забивалися по шість голів. Зрозуміло, що 2:4 з Суднобудівником розчарували, а ось 3:3 із таким суперником як Дніпро після серії з п’яти поспіль поразок, начебто, мали порадувати.

Але і хід подій, і сама гра резервістів Інгульця дозволяли розраховувати на перемогу, так що без смутку знову не обійшлося. Одним із ключових складових різкого прогресу Інгульця-2 було поповнення з першої команди, але сьогодні першоліговий колектив буде грати в Чернігові, тому Сергій Лавриненко цілком може сконцентрувати на важливий виїзд максимальні кадрові ресурси. Тоді  наому дублю довдеться обійтися своїми силами.

До того ж, через дискваліфікацію і так не зіграють за Інгулець-2 важливі виконавці: без Павла Бесараба і тим більше Гіоргі Кобуладзе буде важкувато в будь-якому випадку.
У нікопольського колективу з тієї ж причини пропустить зустріч не менш значуща, а може ще вагоміша в атакуючих побудовах фігура — Михайло Кривич. Капітан ФК Нікополь для своєї команди — не тільки мозок, але і швидкість, стандарти, а головне, що він — невтомний боєць, що заряджає своєю енергією партнерів.

Цікаво, що ФК Нікополь ще жодного разу у петрівців не вигравав. Загалом, вистачає цікавих фактів напередодні матчу, так що чекаємо інтригуючого протистояння.
Історичний баланс
У чемпіонатах і кубках України: 3: 0=2-1, 1: 4 на користь Інгульця-2
На полі ФК Нікополь: 1: 0 = 1-0, 0: 0
З них у Другій лізі: всі