Все найцікавіше за підсумками 15-го туру після матчів «Інгульця» та «Інгульця-2» — гравці в збірній туру, традиції і інші цікавинки

Інгулець — Гірник-Спорт — 2:0

Удруге за рік «Інгулець» обігрує «Гірник-Спорт» удома, та ще й з однаковим рахунком.

Вперше за чотири тури без перемог «Інгулець» здобуває три очки (серія завершилася на трьох матчах: 0 = 2-1; 3: 4).

47 попереджень і вилучення отримали суперники в матчах проти нашої команди (більше всіх).

Наш Владислав Клименко (на фото) відзначився голом другий матч поспіль.

В останніх трьох домашніх матчах Олександр Акименко забив три м’ячі і віддав один результативний пас.

Гірник-Спорт зазнав першої поразки після чотириматчевої серії мінімальних перемог (безпрограшна серія зупинилася після шести турів: 5 = 1-0; 5: 0).

«Суха» серія воротаря Гірника-Спорт Віталія Мирного завершилася після 306 хвилин і перервав її саме «Інгулець»

Інгулець-2 — ФК Дніпро — 3:3

Інгулець-2 вперше забиває і набирає очко в матчах проти Дніпра (+ 0 = 1-1; 3: 5).

Інгулець-2 вперше набрав очко під керівництвом Едуарда Павлова (у другому матчі).

Безвиграшна серія Інгульця-2 досягла шести матчів (+ 0 = 1-5; 7:18).

Восьме попередження в сезоні отримав Гіоргі Кобуладзе з Інгульця-2 (більше всіх).

Віталій Рябушко вперше в сезоні зіграв за Інгулець-2 — два голи і один асист.

Уперше резервний склад задіяв таких гравців першої команди, як Роман Світличний (на фото) і Ніка Сичинава (1 ассист).

Відразу 35 гравців задіяв «Інгулець-2» в цьому сезоні (більше всіх у Другій лізі разом із МФК Миколаїв-2).

40 попереджень отримали гравці Інгульця-2 (більше всіх у Другій лізі).

ФК Дніпро вперше зіграв внічию після 4 перемог поспіль.

Дніпряни не програють в гостях уже сім матчів (+ 4 = 3-0; 16: 6).

Артем Довбик і Юрій Вакулко перебували в молодіжній збірній України.

390 хвилин не пропускав м’ячів воротар дніпрян Іван Пономаренко (3-тя по тривалості серія в Групі Б).

Арсентій Дорошенко відкрив рахунок голам у Другій лізі за ФК Дніпро (в 3-м виході на заміну). У свої 17 років він — наймолодший автор голу сезону 2017/18 в Д3.

До збірної 15-го туру за версією Sport Arena двоє футболістів.

Лівий півзахисник — Владислав Клименко (Інгулець)

В оновленому півзахисті «Інгульця», одному з найоригінальніших у Першій лізі, Клименко відіграє дуже важливу роль. Мобільний хавбек ще і позначає гостроту, більше ніж раніше працюючи на атаку. У матчі з Гірником-Спорт Владислав багато і корисно діяв на початку завершальної третини матчу. Це він виграв верхову боротьбу, повернувши м’яч в атаку, після чого Акименко асистував Мишуренко і рахунок було відкрито. А в другому таймі агресивний в атаці гравець здорово реалізував свій шанс, встановивши, як виявилося, остаточний рахунок.

Віталій Рябушко прибув в Інгулець-2 на підмогу з першої команди і зробив атаки резервного складу набагато небезпечніше і гнучкіше. Спритний хавбек постійно перегравав суперників на швидкості. Відкрив рахунок швидким голом зі штрафного і на самому початку другого тайму забив ще один м’яч. Завдяки його дублю друга команда петрівського клубу перервала серію поразок, хоча і не змогла довести справу до перемоги, двічі по ходу гри ведучи в два м’ячі.

Фото Володимира Кіфенка

Прес-служба ФК «Інгулець» за матеріалами Sport Arena