Підопічні Едуарда Павлова ледь не створили сенсацію в 15-му турі в матчі проти «Дніпра».

На виїзд у Володимирівку гості вирушили не повним складом: без лідерів Довбика і Вакулка Дніпру явно очікував непростий матч. До того ж, наш Інгулець-2 постав в досить потужному «комплекті», доповненому виконавцями з першої команди.

Дуже непогано почали матч суперники, відразу ж продемонструвавши націленість на ворота. Обидві команди швидко проходили центр поля, відразу ж намагаючись загострювати. Обмінявшись напівмоментами, першими гольовий момент вдалося створити петрівчанам: після відмінної діагоналі з правого флангу Бесараб пробив у дотик, але м’яч полетів над поперечиною. А вже в наступній атаці Вергун притримав за футболку Кобуладзе, і Інгулець-2 отримав право на перспективний штрафний, який здорово виконав Рябушко — 1:0, м’яч влетів у сітку від рук голкіпера.

Такого дебюту поєдинку дніпряни явно не очікували, і в наступний відрізок часу гості впали в якийсь ступор. Ну а петрівці тут же цим скористалися: після подачі кутового і виносу м’яча у господарів пройшла друга хвиля атаки, в завершенні якої Коцюмака випередив Ільїна — 2: 0. Після цього Дніпро взяв м’яча під контроль, намагаючись без поспіху просуватися з ним до воріт господарів. Але Інгулець-2 перевів великі сили в оборону, і нічого опонентам не дозволяв. Більш того, після нехитрої передачі по лівому флангу у вільну зону петрівці організували ще один небезпечний момент. Точніше, вийшов він через неузгодженість дій Киричука і Пономаренка — голкіпер викотився з м’ячем за штрафний майданчик і «привіз» собі небезпечний стандарт. Але обійшлося — Ільїн заблокував удар Новотрясова (№96 на фото).

Незабаром нарешті пожвавився Ільїн, якого зазвичай частіше доводилося бачити в атаці. ПІсля вправного фінта футболіст заробив схожий штрафний, але Костишин, закручуючи м’яч у ближню «дев’ятку», на щастя для нас, у ціль не влучив. Ще після однієї флангової атаки, яку розігнав Ільїн, захисник господарів досить небезпечно переправив м’яч назад голкіперу, але той був напоготові.

А через пару хвилин Інгулець-2 розіграв чудову комбінацію, ледь не зробивши рахунок розгромним. Все почалося з відбору Сичинави на правому фланзі, після чого було зроблено переведення у центр штрафної на Рябушко, на якого викинулися відразу два опонента. Нападаючий немов гросмейстер розвернувся і переадресував м’яч на Бесараба, але той з близької відстані пробив у хрестовину. Ще один супермомент втратив Росляков, пробивши зі штрафного поруч із нашими воротами.

В основному завдяки фланговій грі Дніпро нагадував самого себе, і саме звідти прийшов гол у ворота гостей. Все той же Ільїн здорово подав на ближню стійку, куди набіг Костишин, сам же і почав атаку, випередив нашого голкіпера, встромивши м’яч у сітку — 2:1.

Другий тайм почався також як і перший — з швидкого голу Інгульця-2. Тільки цього разу і зовсім реактивного — Петрівці забили його менше ніж через сотню секунд після стартового свистка. При цьому комбінація вийшла дуже симпатична. Вкидання ауту від Світличного, ефектне продовження п’ятою Сичинави і удар в дотик з району кута воротарського від Рябушко — 3: 1. Ще пару хороших можливостей щоб зробити рахунок великим втратив Інгулець-2, і тут же Петрівці пропустили самі. Семенов пройшов центром і віддав пас вперед на Костишина, який відразу ж з розвороту завдав чудового дальнього удару — 3: 2. М’яч опускався під поперечину по красивою дузі, і питання до Гурідова, який на той час уже змінив травмованого Поповича, навряд чи могли мати місце.

Час, що залишився, пройшов у цікавій боротьбі — такій же, яка була на полі всю гру. Колектив Едуарда Павлова, навіть ведучи в рахунку, намагався грати в атакуючий футбол, ну і природно, що великі сили кидав вперед Дніпро. Така гра подобається глядачам, а ось розв’язка поєдинку порадувала лише традиційно масштабну групу підтримки дніпрян. Вже на четвертій компенсованій хвилині гості вкинули аут, влаштувавши справжній штурм воріт: Вергун подав у район воротарської, на удар Костишина в упор зреагував голкіпер, але в ході другої хвилі атаки зльоту добив м’яч у сітку Дорошенко, яки вийшов на заміну — 3:3.

Радості приїжджих уболівальників не було меж, і частина з них, не зумівши стримати емоцій, навіть вибігла на поле. Але після цього команди зіграли ще кілька секунд, і тоді вже пролунав фінальний свисток. Втрачена нами перемога! Прикро.

Фото Володимир Кіфенко

Прес-служба ФК Інгулець

4 комментария на «“«Інгулець-2» — «Дніпро» — 3:3. Надрезультативна нічия + відеоогляд”»

1. Олег:

Как и в матче Ингулец — Горняк , отчет так же скопировали со Спортарены https://sportarena.com/football/ukraina-vtoraya-liga/vtoraya-liga-ingulets-2-i-dnepr-vydali/