Креативний латераль «Інгульця» Ігор Солдат поділився враженнями від перемоги над «Гірником-Спорт» (2:0) у рамках 15-го туру

Склалося враження, що «Інгульцю» перемога далася без особливих складнощів, забивши по голу у кожному з таймів. «Лише зі сторони може здатися, що було легко. Насправді дуже складною видалася гра. «Гірник-Спорт» добре організована команда, що швидко виходить з оборони в атаку. Але наш тренерський штаб добре розібрав гру суперника і вказав нам на їх слабкі сторони і ми скористалися їх помилками, котрих вони припустилися».

«Ми знали, що «Гірник-Спорт» системно грає попереду з двома форвардами. Ми були готові до цього. І те, що ми не пропустили є свідченням цього».

Здобувши перемогу, «Інгулець» перервав три матчеву серію без перемог. «Не можемо зрозуміти, що з нами сталося в останніх матчах. Наче готувалися, налаштовувалися належним чином, але щось не складалося. Свої голи наче й забивали, але у захисті припускалися помилок, котрі призводили до голів».

У цьому матчі традиційно Солдат грав латераля, котрий закриває всю бровку. Але почувається у цьому амплуа комфортно. «Так, наша тактика часто не передбачає наявність крайнього півзахисника. Але ми вже звикли так грати, з кожною грою додаємо. Коли виникає потреба, мені допомагає потреба, але поки все добре».

У наступному матчі «Інгулець» очікує виїзд до Чернігова. «Десна» була останнім клубом нашого футболіста. «Цей поєдинок буде особливим для всієї команди, адже ми конкуренти у турнірній таблиці. Розумію, що мені не вдалося виграти конкуренцію «Десні», команда тоді мало пропускала, тому тренерам не було сенсу щось змінювати. Шкода, що тоді ми не пограли на стадіоні імені Гагаріна через його реконструкцію. Але вже надолужимо цієї середи. Зрозуміло, що для нас матиме значення лише перемога», — резюмував футболіст.