У офіційній програмі до матчу з «Гірником-Спорт» президент «Інгульця» Олександр Поворознюк тепло привітав суперника

Шановні друзі!

Черговий суперник «Інгульця» — клуб, який пройшов шлях схожий на наш. Він також піднявся із Другої ліги в Першу й завоював тут авторитет. Він також відданий ідеї пошуку вітчизняних «зірочок», надаючи шанс гравцям себе проявити, незалежно від їхнього послужного списку чи гучності імені.

На шляху до мети ФК «Інгулець» поважає кожного суперника й радий привітати «Гірник-Спорт» у нашому мальовничому краї. Ми шлемо вітання нашим колегам і бажаємо їм хороших вражень від відвідин Петрівщини. Утім, мета нашого клубу одна — грати тільки на перемогу! Тому нині виграш особливо важливий для нас.

«Інгулець» пережив і по два пенальті за матч, і травми з вилученнями, і прикрі втрати очок. Але такі випробування роблять нас тільки сильнішими.

Віримо в команду! Підтримаймо в цей вечір наших хлопців! «Інгулець» іде до мети, і кожен крок на цьому шляху — по-своєму важливий!

З повагою О.Г.Поворознюк, президент ФК «Інгулець»