«Інгулець» зумів удома обіграти команду, яка не пропускала та не програвала шість матчів поспіль

Якщо Інгулець підійшов до цього матчу практично в оптимальному складі, то у Гірника-Спорт кадрові втрати виникли через дискваліфікацію Юрія Кравчука і Юрія Павлика, у яких до цього туру виник перебір попереджень. Сергію Пучкову треба було вирішити кого ж ставити в центр оборони замість Кравчука, оскільки Павлик останнім часом з’являвся на полі лише з лави запасних. У підсумку пару Носарєву склав Курелех.

У Інгульця з перших хвилин діяв лідер бомбардирських перегонів Першої ліги Олександр Акименко, проте героєм матчу стати йому не судилося, як і не судилося збільшити свій гольовий актив в результативному для нашої команди матчі.

Здавалося, що з перших хвилин гості були проти почати на високих швидкостях. Перші хвилини вони провели на нашій половині поля, а ми після цього гідно відповіли супернику, надовго затримуючись на половині поля гірників. І якщо Гірник-Спорт тільки позначав свої наміри, то господарі на дев’тій хвилині скористалися розгубленістю в обороні і провели результативну атаку. Після того як гравці оборони так і не змогли винести м’яч, Олександр Акименко створив момент для Олександра Мишуренка, який впевнено відправив м’яч у сітку воріт Гірника-Спорт в близької відстані — 1:0.

Після такого початку Інгулець не дав шансу гостям гідно відповісти. Завдяки активному пресингу на половині поля Гірника-Спорт господарі повністю володіли ініціативою і мали ще чимало можливостей засмутити Валерія Мирного. У гірників непоганий епізод був на 24-й хвилині: Коваленко виграв боротьбу у Кучеренка, але після цього не встиг до м’яча, який підхопив Ганєв.

Ближче до перерви команди обмінювалися атаками, але гострішими вони були у Інгульця. Акименко спочатку пробив по воротах з кута штрафного майданчика, але Мирний взяв цей м’яч. У кінцівці першого тайму воротар Гірника-Спорт проявив свою реакцію, коли відбив удар Мішуренка. На доданих хвилинах першого тайму знову атакував Акименко, але його удар заблокували захисники.

Після перерви Гірник-Спорт швидше лише позначав активність в атаці, оскільки серйозних аргументів як виправлятиме ситуацію команда Сергія Пучкова, ми так і не побачили. Винятком став момент Євгенія Коваленка, який вже на додаткових хвилинах мав хороший шанс хоча б скоротити рахунок. Однак після дальнього удару на допомогу Геннадію Ганевим прийшла стійка воріт.

Після перерви Інгулець свідомо віддав ініціативу, граючи в атаці вже не так агресивно як у першому таймі. Взагалі, у другому таймі саме Інгулець продемонстрував те як повинен був до перерви проводити атаки Гірник-Спорт. У момент, коли гостям потрібні були голи, ближче до успіху все ж був Інгулець, який міг доводити рахунок до великого. Однак господарі реалізували лише один момент. На 64-й хвилині Владислав Лупашко кинув в прорив Владислава Клименко, який бив практично в упор з гострого кута і послав м’яч над Віталієм Мирним: шансів врятувати свою команду у голкіпера Гірника-Спорт практично не було — 2:0.

Маючи перевагу у два м’ячі Інгулець міг збільшити рахунок. Ще один шанс не використав Олександр Акименко. У своєму моменті він не зміг завдати виразного удару, коли вийшов віч-на-віч з Віталієм Мирним. У підсумку найкращий бомбардир Першої ліги на даний момент обмежився лише результативною передачею.

Інгулець після трьох безвиграшних матчів взяв очки по максимуму. Гірник-Спорт навіть незважаючи на те, що не зміг продовжити безпрограшну «суху» серію, все-таки залишився на своєму восьмому місці в таблиці. Втім, і перемога не принесла Інгульцю переміщень в таблиці, дозволивши наблизитися до лідируючої групи.

Фото Володимира Кіфенка
Прес-служба ФК «Інгулець»

2 комментария на «“«Інгулець» — «Гірник-Спорт». Звіт про яскраву перемогу”»

1. Олег:

а почему нет статистики матча?

2. Олег:

А почему этот отчет матча скопирован и переведен со Спортарены https://sportarena.com/football/game/11948398/#tabs-5 ???