«Інгулець» здобув перемогу над «Гірником-Спорт». Все про матч у спеціальному репортажі

Матч завершився. Ми здобули впевнену перемогу над суперником. Вітаємо нашу команду, яка обіграла суперника, що шість матчів поспіль не пропускав і не програвав. Рухаємося далі! Чекайте скоро прес-конференцію та післяматчеві коментарі. Дякуємо за увагу до нашої транлсяції і  дякуємо нашому колезі Володимиру Кіфенку за чудові фото.

90+3′ Коваленко пройшов лівим флангом і потужно пробив. Штанга нас рятує. Фуууух!

90+1′ Черговий кутовий розіграли гості, ми відбилися.

87‘ «Гірники» розіграли власний кутовий. Ми без проблем відбилися.

83‘ Січінава пройшов лівим флагом, змістився у центр і пробив. неточно.

74′ Дві заміни. Замість Королькова вийшов Черній. А у нас на полі з’явився Павелько на полі.

67′ Заміна у нас. Замість Запорожця на поле вийшов Січінава.

64′ ГОООООООООООООЛ. Клименко увірвався в штрафну площу після передачі з центру полю, Акименко грамотно залишив м’яч партнеру і той пробив повз Мирного. У другому матчі поспіль забиває наш півзахисник.

63′ Пробив здалеку Панасенко. Такі удари для нашого кіпера не складні.

58′ Не можемо ми зачепитися за м’яч у атаці.

56′ Ганєв відмінно зіграв після удару Носарєва. Браво, Геннадію!

55′ Жовта для Гончаренка. Грубо зіграв він на фланзі.

53‘ Сіли ми на власну половину поля. Кутовий для гостей.

49′ Активно діють обидві команди, наче й не було першого тайму. Без центра поля граємо.

Другий тайм стартував.

Перерва. Велика ігрова перевага у господарів, чимало моментів було у «Інгульця», але вдалося забити лише раз. Чекаємо такої ж натхненної гри від наших хлопців і в другому таймі. Відпочиваємо 15 хвилин.

45+1′ Акименко!!! У красивому стилі увірвався в штрафну правим флангом і пробив. Одразу два захисники суперника кинулися під м’яч.

45′ Кучеренко отримав попередження за фол на Моісеєнко в центрі поля.

45′ Неймовірно. Пройшла атака правим флангом, простріл від МІшуренка і трішки не всиатлисо нашому півзахиснику, замкнути простріл. Моментище!

44‘ Ще один момент у нас. Акименко пройшов, прострілив, але Мішуренку удар не вдався. Мирний з м’ячем.

37′ Ще дві небезпеки ми створили. Спочатку Солдат навісив. Гості відбилися, Другим темпом Акименко пройшов лівим флангом, змістився в центр і пробив з-за штрафної. Мирний відбив перед собою, а захисники вже винесли мяч.

35′ Тепер уже Акименко пробивав головою після навісу в штрафну, Мирний забрав мяч.

34′ Після навісу Кучеренко головою переправляв м’яч у дальній кут. Поруч зі штангою пройшов м’яч.

33′ Носарєв грубо зіграв проти Акименко, який вривався у зону суперника. Жовта для гравця гірників.

31′ Небезпечно біля наших воріт. Шевчук обігрався з МОісеєнко, ле в останній момент ми вибили м’яча з нашої штрафної.

30′ Сидеоренко вийшов замість Курелєха.

28′ Курелєх невдало приземлився, схоже пошкодив плече гравець суперника. Просять заміну для півзахисника.

24′ Солдат проривався лівим флангом, але проти нього грубо зіграли. Небезпечний штрафний для нас, який закінчився нічим.

19′ Ледь не пройшла наша атака, але в останній момент «Гірник-Спорт» відбився.

16′ Контролюємо ми мяч. Чергова атака від господарів, мяч не дістався до Балана, який був готовий з району штрафної пробивати.

13′ Ще один момент у нас. Пожар у штрафній суперника, Запорожець пробив із 10-ти метрів, Мирний виручив гостей.

11′ ГООООООООООООЛ. Акименко протягнув м’яча лівим флангом, віддав під удар МІшернку і той пробив у ворота. м’яч від Мирного залетів у ворота.

6′ Перша небезпека біля воріт Ганєва. З району лівого кута нашої штрафної  стандарт розіграв суперник. Все минулося, удар від воріт.

3′ На зустрічних курсах діють команди, м’яч не затримується в центрі поля.

Матч почався.

17:58. А у нас є склади команд:

«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Запороєець, Клименко, Мішуренко, Акименко, Кучеренко, Павлов, Балан, Лупашко.

Запасні: Попович, Елла, Локтіонов, Світличний, Павелько, Січінава, Новотрясов.

«Гірник-Спорт»: Минний, Пінчук, Цапій, Коваленко, Носарєв, Моїсеєнк, Корольков. Шевчук, Батюшин, Курелєх, Фаюк.

Запасні: Поштаренко, Прутян, Черній, Панасенко, Сидоренко, Луценко, Голядинець.

17:55. Команди уже у підтрибунному приміщенні, готуються вийти на поле.

14:00. Цікаво, що для нашого лідера Євгена Запорожця цей матч стане 65-м у складі «Інгульця». Євген Запорожець напередодні матчу — 64 гри, 3 голи, 5 гольових передач. У клубі — з весни 2014 року.

13:30. Остання зустріч «Гірника-Спорт» і «Інгульця» пройшла в Петрово наприкінці травня і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Після цього гірники та «Інгулець» зустрічалися під час літніх зборів в червні і в тому поєдинку також були переможцями футболісти Інгульця (1:0). У чемпіонатах Першої ліги команди зіграли двічі. Обидві зустрічі пройшли в минулому чемпіонаті. Гірник-Спорт та Інгулець тоді обмінялися перемогами, виграючи домашні матчі.

13:00. Відзначаємо, що пряму трансляцію матчу завдяки агрофірмі «Пёятихатська» можете побачити на телеканалі XSPORT.

12:45. «Важко повірити, що нинішній підйом «Гірника-Спорту» стартував з шістнадцятого місця, де команда була після шостого туру. Зараз хлопці Сергія Пучкова вже впритул підібралася до «Колосу» і тримаються на відстані у одну перемогу від «Інгульця», який йде п’ятим. Всього півтора місяці команді знадобилося, щоб перестрибнути цілих десять рядків таблиці. Запорукою цього, насамперед, стала «суха» серія в чемпіонаті, яка вже досягла 557 хвилин», — йдеться у анонсі до центрального матчу в Петровому ua-football.com.

12:30. Минулого матчу вийшов лише на заміну накращий наш бомбардир і лідер гонки поточного чемпіонату Олександр Акименко (на фото), який напевно прагнутитиме все ж розмочити «суху» серію «гірників». Крім того, «Інгулець» вже три тури поспіль не може виграти і сподівається не затягувати з такий не дуже втішною серією.

12:00. «Гірник-Спорт» посідає 8-е місце і відстає від нашої команди, яка п’ята, на одну перемоги. В Петровому не зможуть допомогти команді двоє дискваліфікованих гравців основи гостей — захисник Юрій Кравчук та півзахисник Юрій Павлик.

11:15. «Інгулець» підійшов до матчу після того як минулого туру розділив очки в Винниках проти «Руху» (1: 1), переживши емоційні моменти, пов’язані з двома відбитими пенальті голкіпером «Інгульця» Геннадієм Ганевим протягом трьох хвилин. Все ще залишається на лікарняному Олег Синьогуб, який не зможе допомогти нашій команді.

У Винниках минулого туру нам було дуже непросто. Фото: Євген Кравс.

11:00. Найкращий тренер туру проти Героя туру і   найкращого бомбардира чемпіонату. Протистояння в Петровому викликає інтерес тим, що в цьому поєдинку учасниками стануть лауреати минулого туру — визнаний найкращим серед своїх колег Сергій Пучков, а також герой туру — Геннадій Ганев. Крім того, в складі господарів розмочити «суху» серію прагнутиме чинний лідер бомбардирських перегонів чемпіонату Олександр Акименко.

Усі найцікавіше навколо матчу, а також текстова трансляція — у цьому матеріалі. Не забувайте оновлювати сторінку. Початок матчу о 18:00.

Один комментарий на «“«Інгулець» — «Гірник-Спорт» — 2:0. Заслужено!”»