Все найцікавіше за підсумками 14-го туру після матчів «Інгульця» та «Інгульця-2»

Рух — Інгулець — 1: 1

Перший офіційний матч в історії протистоянь суперників, нагадує Sport Arena

Владислав Клименко в останніх двох виїздах незмінно причетний до голів Інгульця (1 гол і 1 ассист).

Воротар Інгульця Геннадій Ганев відбив 2 пенальті за 3 хвилини (від Г.Баранца і Хомченко). Колишні такі випадки в Першій лізі за останніх 10 років:

06.10.2010. Буковина — ФК Львів. Воротар львів’ян Мусієнко відбив удари Гунчака і Коробкіна за 16 хвилин.
27.10.2013. Геліос — ПФК Суми. Воротар сумчан Білошапка відбив удари Давидова і Качура за 2 хвилини на (9-й і 11-й хв.).
15.07.2017. Гірник-Спорт — ФК Полтава. У ворота Кучинського з Полтави не було забито два пенальті: Корольков (воротар відбив) і Цапій (мимо) за 38 хвилин.

Три матчі поспіль не перемагає Інгулець (0 = 2-1; 3: 4).
46 попереджень і 2 видалення отримали суперники в матчах проти Інгульця (більше всіх).

«Суднобудівник» — «Інгулець-2» — 4: 2

Суднобудівник вперше за час суперництва обіграв Інгулець-2 (+ 1 = 2-1; 4: 5).
Суднобудівник виграв вперше за 6 матчів (безвиграшна серія становила + 0 = 1-4; 5:19).

12 м’ячів пропустив Суднобудівник зі стандартів (більше всіх).

Всього 4318 глядачів зібрав Суднобудівник (по 332 в середньому) — менше всіх.

Інгулець-2 вперше зіграв під керівництвом Едуарда Павлова. Найближчим часом чекайте інтерв’ю з фахівцем.