На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував матч з харківським «Геліосом» (4:0).

— Вітамо з перемогою та чудовою грою. Які враження у вас залишилися після матчу?

- Дякую за привітання. Вдячні за підтримку нашим вболівальникам. Сьогодні була особлива атмосфера на стадіоні, ми відчували підтримку своїх фанів. Хочеться відзначити, що якість підтримки наших вболівальників зростає з кожною грою.

Сьогодні Олександр Акименко став батьком (народилася двійня), тому ми не могли йому зіпсувати свято.

Хлопці серйозно налаштовувалися на поєдинок проти Геліоса. Геліос – організована команда, яка грає компактно. Суперник на виїзді обіграв Оболонь 3:0, вдома переміг Миколаїв. Причому, перемогли впевнено по грі. Останні результати харківчан і якість їхньої гри підтверджує, що нас чекав дуже складний матч.

Під час тижневого циклу ми багато уваги приділяли аналізу гри Геліоса, розбирали сильні і слабкі сторони суперника. Моделювали різні схеми, награвали гравців на різних позиціях. Намагалися протиставити всі свої найкращі якості.

Добре, що більшість наших напрацювань були втілені на футбольному полі. Найголовніше, що хлопці зрозуміли наші вимоги і виконали всі тренерські настанови. Хочеться подякувати футболістам за бажання, самовіддачу. В цьому матчі у нас була подвійна мотивація, адже грали проти свого прямого конкурента.

Ми дуже задоволені результатом і якістю гри, але потрібно налаштовуватися на наступного суперника, адже вся боротьба ще попереду. Можливо, якщо це був останній матч в сезоні, то емоцій було б більше. Тепер вся наша увага буде направлена на наступний поєдинок проти Волині.

— Коли на футбольному полі Євгеній Запорожець, то команда грає в зовсім інший футбол. Можливо не треба Євгена призначати капітаном, щоб він не сперечався з арбітром і не отримував пряму червону картку?

- В цьому матчі капітаном команди був Владислав Лупашко, адже Євгеній Запорожець молодий гравець. Капітан повинен бути зв’язківцем між гравцями та арбітром. Вважаю, що Євгену не вистачає досвіду для того, щоб бути капітаном. Довго думали над цією проблемою і в підсумку довірили капітанську пов’язку Владиславу Лупашку. Добре, що такі зміни допомогли команді перемогти. Ніяких образ з боку Євгена не було, адже це робочий процес.

— Волинь нині перебуває у другій половині турнірної таблиці чемпіонату, але в останніх матчах команда непогано виглядає. Легкої прогулянки не очікуєте?

- Волинь має досвід виступів в Прем’єр лізі. Звичайно, команда складається з молодих футболістів, але вони рік-півтора зіграли в Прем’єр лізі. Досвід виступів в Вищому дивізіоні дорогого вартує. Це вже не та молодь з академії, яка боїться брати ініціативу на себе. Вони грали з Шахтарем та Динамо, такі поєдинки надають молодим гравцям впевненості в власних силах. Зараз команда на останньому місці, але вважаю що поступово Волинь вийде з цієї кризи.

Старт сезону Волині завжди не вдається. Хлопцям просто треба переварити той об’єм фізичних навантажень, які вони отримали під час підготовки до сезону.

Наприклад, в останніх матчах перемогли Оболонь 2:0, зіграли внічию з Миколаєвом. Легкої прогулянки не очікуємо. Вдома суперник завжди грає агресивно, команда віддається на футбольному полі. Наші гравці повинні бути максимально концентровані. Буде дуже непростий матч.