Відомі бригади арбітрів, які будуть працювати на матчах 12-го туру чемпіонату України за участі команд «Інгулець» та «Інгулець-2».

15 вересня. «Волинь» — «Інгулець»
Головний арбітр: Афанасьєв О.О. (Харків)
Асистенти арбітра: Рєка О.Д. (Одеська область) та Сукравцев В.О. (Бердянськ)
Четвертий арбітр: Подригуля В.В. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Зань Р.Є. (Львів)

Олександр Афанасьєв (на фото) народився 13 березня 1987 року. Кар’єра арбітра: Регіональні змагання (2011-2013), ДЮФЛ та Аматори України (2013-2015), Змагання U-19 ПЛ (2016), Друга ліга (2016-2017), Перша ліга (з 2017). У нинішньому сезоні Олександр Афанасьєв працював на шести матчах (на одному матчі Кубка України і на п’ятьох зустрічах Першої ліги) — у них показав загалом 21 жовту картки. На матчах за участі команди «Інгулець» у цьому сезоні не працював у ролі головного арбітра (кілька раз був четвертим арбітром на матчах за участі петрівчан). А от за участі «Волині» працював у сьомому турі — зустріч проти «Нафтовика-Укрнафти», що завершилася перемогою охтирчан з рахунком 1:0.

15 вересня. «Металург» — «Інгулець-2»
Головний арбітр: Бич І.Г. (Київ)
Асистенти арбітра: Дубовий О.С. (Луганськ) та Преснухін О.С. (Маріуполь)
Четвертий арбітр: Кузовлєв Д.І. (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: Головко В.В. (Дніпро)

Ігор Бич (на фото) народився 14 липня 1990 року. Кар’єра арбітра: Регіональні змагання (2009), ДЮФЛ та Аматори України (2010-2015), Змагання U-19 ПЛ (2016), Друга ліга (з 2016). Працював у нинішньому сезоні на п’ятьох матчах Другої ліги, у яких загалом показав 19 жовтих карток. На матчах за участі команд «Металург» та «Інгулець-2» Ігор Бич у цьому сезоні не працював.