У Харкові «Інгулець-2» у матчі 11-го туру групи «Б» Другої ліги зустрічався з лідером, місцевим «Металістом 1925».

Розпочався матч не досить вдало для футболістів «Інгульця-2». Вже на восьмій хвилині матчу у їх ворота було призначено пенальті: Микита Данильченко порушив правила проти Ігоря Чередниченка у власному штрафному майданчику. Кращий бомбардир Другої ліги, нападник харківської команди, Сергій Давидов з «точки» не зумів переграти голкіпера гостей Максима Гурідова, який ногами відбив м’яч. А через вісім хвилин після передачі Едмара Сергій Давидов ударом головою поцілив у штангу воріт Максима Гурідова.
Воротам харківської команди загрожував Джаба Фхакадзе — голкіпер господарів перевів м’яч на кутовий. А через хвилину після виконання штрафного удару Джабою Фхакадзе знову відмінну реакцію продемонстрував голкіпер господарів Дмитра Каневцев. А вже у наступній атаці господарів спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти — забивають тобі». У контратаці Олег Синиця вивів Єгора Чегурка на «побачення» з голкіпером» Інгульця-2» — Чегурко переграв Максима Гурідова і відкрив рахунок у зустрічі.
На старті» другого тайму матчу команди не радували глядачів небезпечними моментами. А на 61-ій хвилині після передачі Сергія Романова Олександр Жданов подвоїв рахунок на табло.
На 66-ій хвилині матчу наставник «Інгульця-2» Андрій Кононенко провів результативну заміну: Трофимчук вийшов замість Жукова. І вже через три хвилини після виходу на футбольне поле Назар Трофимчук ударом у дальній кут воріт харків’ян скоротив відставання у рахунку до мінімуму.
За три хвилини до завершення основного часу зустрічі після передачі Сергія Давидова Едмар не реалізував вихід один на один з голкіпером «Інгульця-2» — Максим Гурідов перевів м’яч на кутовий. У компенсовані хвилини матчу рахунок не змінився. 2:1 — на користь господарів. «Інгулець-2» з мінімальним рахунком зазнав поразки від лідера групи.
Наступними вихідними розпочнеться друге коло групи «Б» Другої ліги. 15 вересня на виїзді «Інгулець-2» зустрінеться із запорізьким «Металургом».

«Металіст 1925» — «Інгулець-2» — 2:1 (1:0) (Чегурко, 32; Жданов, 61 — Трофимчук, 69)
«Металіст 1925»: Каневцев, Буличев, Чередниченко, Жданов, Ємельянов, Романов, Едмар, Синиця (Нерубенко, 64), Краєв, Чегурко (Коновалов, 78), Давидов
«Інгулець-2»: Гурідов, Гамула, Данильченко, Медведєв, Бесараб, Король (Росляков, 78), Шишка , Жуков (Трофимчук, 66), Кобуладзе (Глоба, 62), Нікулін (Нікітчук, 84), Фхакадзе (Палій, 90)
Попередження: Синиця, 39; Ємельянов, 78 — Данильченко, 9; Шишка, 55; Фхакадзе, 73; Король, 75; Медведєв, 79.

img_2027

img_2030

img_2033

Фото офіційного сайту ФК «Металіст 1925»