Футбольний клуб «Інгулець» підписав контракт з Артуром Новотрясовим.

Артур Новотрясов народився 19 червня 1992 року у Євпаторії. Вихованець сімферопольського Училища олімпійського резерву. У ДЮФЛУ провів 80 ігор, забив 38 голів. Із 2009 року по 2012 рік виступав за «Кримтеплицю» з Першої ліги, усього виступив у 62 поєдинках, забив три м’ячі. У жовтні 2012 року уклав угоду із сімферопольською «Таврією», за яку жодного разу не зіграв. У 2013 році за угодою про оренду на один рік приєднався до «Буковини», за яку зіграв 28 ігор і відзначився трьома забитими м’ячами. У 2014 році уклав угоду із львівськими «Карпатами» на чотири роки. 23 серпня того ж року у грі 1/16 фіналу Кубка України проти клубу «Чайка» вперше з’явився на полі у формі львів’ян, а 5 квітня 2015 вперше зіграв у Прем’єр-лізі проти запорізького «Металурга». 1 листопада 2016 року було офіційно повідомлено, що «Карпати» припинили співпрацю з Новотрясовим за згодою сторін.
20 січня 2017 року підписав контракт з клубом «Іллічівець», який очолює Олександр Севідов, під керівництвом якого Артур виступав уже двічі (в «Кримтеплиці» і «Карпатах»). У липні 2017 року припинив співпрацю з маріупольською командою та став гравцем одеського «Чорноморця». У складі одеситів провів 5 матчів у Прем’єр-Лізі України.