Футбольний клуб «Інгулець» підписав контракт з екс-захисником кропивницької «Зірки» Олександром Кучеренком.

Олександр Кучеренко народився 1 жовтня 1991 року у Слов’янську (Донецька область). Починав грати в футбол у клубі «Словхліб» зі Слов’янська в аматорському чемпіонаті України. У 2011 році виступав за «Авангард» із Краматорська в Другій лізі чемпіонату України. Під час зимової паузи сезону 2011/12 Кучеренко перейшов до молдовського клубу «Ністру» (Атаки). Після півтора років виступів за «Ністру», колишній головний тренер клубу Ліліан Попеску запросив Олександра в «Костулені», а потім слідом за тренером футболіст перейшов у «Веріс».
У 2015 році підписав контракт із «Зіркою». Дебютним поєдинком для Олександра Кучеренка в складі кропивницької команди було протистояння з «Гірник-Спортом» 21 березня 2015 року. Той поєдинок завершився перемогою «Зірки» з рахунком 2:0. Усього ж захисник провів за кропивницький колектив 66 матчів, забив 9 м’ячів. У складі команди у 2016 році став переможцем Першої ліги України.

Kucherenko-i-Tajson