На виїзді «Інгулець» у матчі 7-го туру Першої ліги зустрічався з  командою «Кремінь».

У порівнянні з попереднім переможним матчем з «Сумами» тренерський штаб «Інгулець» вирішив не змінювати стартовий склад команди. У складі «Креміня» ж вийшло кілька екс-гравців «Інгульця» — Ілля Ходуля, Олександр Горват, Артем Прошенко, Богдан Боровський.
З перших хвилин територіальною перевагою на футбольному полі заволоділи гості, але не зуміли її втілити у забитий м’яч. Перший найбільш небезпечний момент на 15-ій хвилині створили все ж господарі: після невдалої гри голкіпера «Інгульця» на виході загрожував воротам Ігор Тимченко, але свого стража воріт підстрахував захисник Роман Гончаренко. Далі команди не радували глядачів небезпечними моментами. Лише на 37-ій хвилині матчу «Кремінь» створив ще один небезпечний момент: Богдан Боровський потужно пробив поруч з дальньою штангою воріт «Інгульця». На сороковій хвилині на хорошу ударну позицію вийшов захисник «Інгульця» Ігор Солдат — захисник вчасно виконав підкат і завадив Ігорю поцілити у ворота.
Футболісти «Інгульця» активізувалися на останніх хвилинах першого тайму матчу, виконавши три поспіль подачі з кутової позначки. Якщо перша подача не несла особливою загрозу, то дві наступні були надзвичайно хорошими. Після другого виконання кутового Віталій Павлов головою пробив під перекладину воріт господарів — голкіпер Віталій Онопко у стрибку м’яч перевів на кутовий. Після наступної подачі з кутового був удар по воротах господарів з близької відстані — захисник «Кременя» вибив м’яч з пустих воріт. Ось таке було цікаве завершення першого тайму звітного матчу.
Другий тайм матчу обидві команди розпочали активно, на «зустрічних курсах». На 54-ій хвилині матчу тренерський штаб «Інгульця» перебудував гру команди, більше зорієнтувавши на атаку. Для цього була проведена заміна: замість захисника Олександра Медведєва вийшов Віталій Рябушко. А через десять хвилин отримав травму Ігор Коцюмака і тренерський штаб виконав вимушену заміну.
Через кілька хвилин у центрі поля Ігор Тимченко порушив правила проти Ігоря Солдата. Зі штрафного Віталій Рябушко виконав передачу на Лупашка — Владислав виконав подачу у штрафний майданчик і голкіпер Віталій Онопко не впевнено кулаками вибив м’яч. Але на цьому епізод не завершився: Дмитро Тєртишний не вдало м’яч приборкував і цим сповна скористався нападник «Інгульця» Олександр Акименко, який майстерно переграв голкіпера суперника, відправивши м’яч у дальній нижній кут воріт.
На 76-ій хвилині матчу Дмитро Тєртишний міг реабілітуватися за помилку, якої припустився кілька хвилин до цього, але головою з кількох метрів пробив вище воріт. А на 84-ій хвилині матчу грубо зіграли проти Віталія Рябушка і у деяких футболістів не витримали нерви. Головний арбітр матчу за наслідками даного епізоду з футбольного поля вилучив капітана «Інгульця» Євгена Запорожця і гравця господарів Дмитра Тєртишного, який зовсім не вдало вийшов на заміну у другому таймі матчу. Через кілька хвилин Сергій Степанчук з кількох метрів пробивав по воротах — голкіпер Геннадій Ганєв врятував свою команду.
У компенсовані хвилини матчу гості могли подвоїти рахунок на табло: після передачі з лівого флангу Ніка Січінава пробив поруч з ближньою дев’яткою воріт. Через дві хвилини після передачі Січінави його партнер у падінні не поцілив у створ воріт. У підсумку матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Інгульця».
Матч «Кремінь» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу наступного туру Першої ліги «Інгулець» — «Оболонь-Бровар», який відбудеться 26 серпня.

«Кремінь» — «Інгулець» — 0:1 (0:0) (Акименко, 71)
«Кремінь»: Онопко, Бичков, Ходуля, Ченбай, Горват (Вовкодав, 90), Піскун, Прошенко (Богданов, 75), Боровський (Тєртишний, 66), Степанчук, Саркісян (Янаков, 67), Тимченко
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець, Медведєв (Рябушко, 54), Коцюмака (Бесараб, 65), Гончаренко, Клименко, Павлов, Лупашко, Акименко (Січінава, 90), Мішуренко (Павелько, 86)
Попередження: Степанчук, 61; Боровський, 63; Тимченко, 79; Піскун, 82 — Гончаренко, 53; Рябушко, 59.
Вилучення: Тертишний, 82 — Запорожець, 82.

2017-08-19-1

2017-08-19-2

2017-08-19-3

2017-08-19-4